Kilit göbeği yani barel çeşitleri zaman içerisinde firmaların kendilerini geliştirerek sağlamlık ve kaliteli malzeme üretebilmek için ürünlerini geliştirmekte olup hırsızlara karşı daha güvenli bir barel yani anahtar yuvası oluşturmak için çalışmaktadırlar. Güvenli barel çeşitleri ile birçok markanın ürünlerinin satış ve montaj işlerini yine eskişehirde firmamız yapmakta olup tüm markaların barel kilit çeşitleri elimizde mevcuttur.

Çelik kapılarda, ahşap kapılarda ve pimapen pvc kapılarda kullanılan barel boyları değişmekte olup bu bareller de yine kendi içerisinde yale tipli anahtara sahip olanları, bilyalı tipli anahtara sahip olanları yada daha farklı olarak kullanıcısına sunulmuşdur. Burada hedeflenen şey hırsızların anahtar yuvasından kapıyı ve kilidi açamaması için güvenliğin arttırılmasıdır. Bazı bareller ise hırsızlar tarafından kırılabilmekte olduğu için bunalara alternatif olarak tuzaklı olarak yada takviyeli olarak yine kullanıcılarının hizmetine sunulmuştur.

Değişik boy ve özelliklere sahip olan barel ürünleri, Çoğu zaman almış olduğunuz kilidin içerisinden takım olarak çokmaktadır ama siz eğer bu anahtar göbeğini kullanmak istemiyorsanız herhangibir istediğiniz bir ürün ile değişim yaparak daha güvenli ve açılamaz olan bir kapı kilit göbeği ile de değiştirebilirsiniz. Eskişehirde kapı kilidi değiştirme ve anahtar yanileme işlerinizde biz escan çilingir olarak sizlerin hizmetinizdeyiz. Bizleri  anahtarcı çilingir telefon numaralarımızdan arayarak hizmet alabilirsiniz.Kilit Göbeği

 

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Ahşap Kapı Kildi Açma başlıklı makalemizde ahşap kapı kilidi Kale Kilit Kapı Kilitleri Çeşidi, ahşap kapı kilitleri ve daire kapı kilidi hakkında bilgiler verilmektedir.