Çilingir ve anahtarcı ihtiyacı duyulan bir semt olarak bildiğimiz göztepe öğrencilerinde yoğun olarak bulunduğu bir mevkidedir. Biz göztepe çilingir servisimiz ile bu semtlerde ikamet edenlere çilingir ihtiyaçlarında kapı açma, anahtar kilit ihtiyaçlarında ise kilit değiştirme servis hizmeti vermekteyiz. Servisimiz göztepe bölgesine çok kısa bir sürede ulaşarak kapıda kalanlar için yada anahtarlarını çelik kapının arkasında unutup kapı kilitlerini açamayanlar için profesyonel çilingir hizmeti veriyoruz. Son zamanlarda ögrenci kesiminin de bulunduğu ve 1+1 apart ve suit dairelerin çok sayıda olduğu bu bölge çilingir hizmetlerimiz alanı içerisinde olup birinci derecede öneme sahip bir alandır bizim için.

Göztepeye en yakın çilingir firması olarak sizlere 15 dk gibi bir sürede hizmet verebilmekteyiz.

Bu yüzden anahtar değişimi kapı ve kilit açma, otomobil çilingir hizmetleri için bizleri iletişim numaralarımızdan arayarak usta çilingirlerimizden kapı açma veya kilit değişimi taleplerinde bulunabilirsiniz. Ögrenci popilasyonunun yüksek olması ve apart dairelerin yoğun olarak görüldüğü bu mahalle malesef korsanların gözünden kaçmıyor. Bu yüzden Göztepede uzun yıllardır kapı kilidi açma ve çilingirlik hizmeti veren bir firma olarak sizleri bu konuda uyararak dikkatli olmanızı önemle rica ediyoruz. Tanımadığınız ve korsan olarak  çalışan, adresi ve işyeri olmayan sadece telefon numaralarından ibaret olan [anahtarcı – çilingir] ilanlarına kanmamanızı diliyoruz.

Evinizin güvenliğinin kapılarda başladığını unutmayınız ve kapı kilidinizi ve koruyucularınızı işin ustası ile iletişime geçip değiştirebilirsiniz. Hırsızların açamadığı kapı kilit koruma sistemleri ve son sistem kilit barelleri (anahtar yuvası) değişimi yaptırarak kapılarınızı hırsızlara karşı açılamaz hale getirebilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken bizi iletişim numaralarımızdan aramak yeterli olacaktır. Alanında uzman ve ustalık belgelerine sahip olan yetişmiş kadromuz sizlere bu konuda gece gündüz hafta içi ve hafta sonu da hizmet vermektedir.

eskişehir anahtarcı

Göztepe Anahtarcı Telefonu

Bir önceki yazımız olan Çilingir Gereçleri başlıklı makalemizde Anahtarcı Malzemeleri, Çilingir Aletleri ve Çilingir Gereçleri hakkında bilgiler verilmektedir.