Oto anahtarı kopyalama artık eskisi kadar kolay olmayıp yeni araçlarda artık sistemler geliştirilmiş, uzaktan kumandalı ve immobilizerli elektronik chipli sistemler olarak üretime geçilmiş ve bu nedenle de araç güvenliği arttırıldığı için hırsızlıkların önüne geçilmiş durumdadır. Aracınızı anahtarlarını eskisi gibi tek diş çektirerek kullanmanız artık mümkün olmayabilmektedir. Oto anahtarları günümüzde modelli olan araçların çoğunda immobilizer anahtar sistemi kullanılmakta olup araç anahtarını yedekleme esnasında mekanik anahtar kodundan başka elektronik chip yazılımlarının da araç anahtarlarına aktarılması gerekmektedir.

Biz eskişehir oto anahtarı olarak firmamızda anahtar kopyalama alarm kumandaları çoğaltma oto anahtarı yedekleme immobilizer anahtar kodlama ve elektronik kumanda tamiri, switc hamiri buton yenileme, anahtar kap değişimi, sustalı anahtar çevirme ve sustalı kumanda kopyalama ile hizmet vermektreyiz. Oto anatarınız ile firmamıza gelerek araç anahtar yedeğini kopyalatabilirsiniz.Eskişehirde oto anahtarcı olarak kumanda pili bitmiş olan araçlar için kumanda pili değişimi yapmaktayız. Mekanik ve elektronik chipli anahtar kopyalama hizmetimiz vardır. Araç anahtarınız ile geldiğinizde oto anahtar fiyatı ‘nı ögrenebilirsiniz. İmmobilizer chip kopyalama makinalarımız ile araç anahtarınızı ölçüm yaparak yedek anahtar fiyatınızı söyleyebilmekteyiz.

Eskişehirde oto anahtarı işlerinizde firmamıza ugrayınız. Eskişehir escan çilingir olarak Atatürk Bulvarında eskişehir halkına oto anahtarı kopyalama hizmetlerinin dışında kapı açma, oto açma, kasa açma çilingir hizmetleri anahtar kilit işleri anlamında da hizmet sunmaktayız.

Oto Anahtar

Eskişehir Escan Oto Anahtarcı

Bir önceki yazımız olan 2.el alınan otolarda anahtar çoğaltma başlıklı makalemizde araçlar için immobilizer anahtar çoğaltma, eskişehir oto anahtarcı ve immobilizer yedek anahtar kopyalama hakkında bilgiler verilmektedir.