Ford Anahtarı Kopyalama işlemlerinde immobilizer çip kopyalama makinalarımız ile hizmet vermekteyiz. Ford serisi tüm araçların oto anahtarları ve ford kumandaları elimizde mevcut olup yedek olarak ford anahtar kopyalama ve kumandalı anahtar yedekleme hizmeti sunmaktayız. Oto anahtarları artık günümüzde immobilizer chip li olarak üretilmektedir. Bu anahtarların bir özelliğide basit olan anahtarlar ile yada düz kontak yöntemi ile araçların çalınmaması yani oto hırsızlıklarının önüne geçilmesi düşünülmüş ve oto hırsızlıkları anlamında büyük başarı elde edilmiştir. Sizinde immobilizer anahtarlarınız varsa aracınız düz kontak yapılarak çalınamaz…

Ford araç anahtarları zaman içerisinde arızalanabilmektedir yada anahtarlarınızı kaybedebilirsiniz veya aracı 2. el olarak aldıysanız aracın yedek anahtarı olmayabilir, bu gibi durumlarda yedek anahtar kopyalatma ihtiyacınız olabilir. Ford yedek anahtarı kopyalaması yapıyoruz. Kumandalı ve kumandasız modellerimiz ile müşterilerimizin anahtar ihtiyacını gidererek araçlar için aracı çalıştıran immobilizer chip’i yüklenmiş olan ford anahtarları nı sizlere çalışır vaziyetde teslim ediyoruz.

Ford anahtarınızın yedeği aracı laşıtıracak olan şekilde yada aynı orjinali gibi kumandalı veya sustalı anahtar ve kumanda modeli olarak 3 farklı şekilde firmamız tarafından sizler için çoğaltılmaktadır. Sizinde yedek bir ford oto anahtarına ihtiyacınız varsa firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamızda ford serisi araçlar için kumandalı ford anahtarı ve kumandasız ford anahtarı modellerinin kopyalamasını yapmaktayız. Kopyalamasını yapmış olduğumuz bazı modeller;

  1. Ford mondeo anahtar, kumandalı ford mondeo anahtarı, sustalı kumandalı ford mondeo anahtarı
  2. Ford focus anahtarı, kumandalı ford focus anahtarı, sustalı kumandalı ford focus anahtarı
  3. Ford fiesta anahtarı, kumandalı ford fiesta anahtarı, sustalı anahtar fista anahtarı
  4. Ford transit anahtarı, kumandalı transit anahtarı, sustalı kumandalı transit anahtarı
  5. Connect anahtarı, kumandalı connect anahtarı, sustalı connect anahtarı
  6. Ford serisi immobilizerli ve immobilizeri olmayan mekanik anahtar kopyalamaları da firmamız tarafından yapılmaktadır. Eski model chipsiz ford anahtarları için firmamızdan ford anahtar kopyalama hizmeti alabilirsiniz.

    Ford Anahtar Kopyalama

    Ford Anahtarları Kopyalama

Bir önceki yazımız olan Oto Anahtarlarına Pil Takılması başlıklı makalemizde araba anahtar pili değişimi, kumanda pilini değiştirdim kumanda çılışmıyor ve oto alarm kumanda pili hakkında bilgiler verilmektedir.