Megane 2 boş kart sayesinde araç kartınızdaki deformasyonu gidererek kartınızı yenileme şansınız olur. Anahtarlı kumanda kaplarının değişimi yapan firmamız kartlı megane 2 araçların kart satış ve kopyalamasını da yapıyor. Megane 2 kart kabı aşındıysa ve içinde elektronik devresi olmayan boş kart ihtiyacınız varsa megane 2 boş kart için iletişime geçiniz. Yedek kartlı anahtarlarını çoğalttığımız megane araçlarda en çok görülen kart arızası megane 2 kart okunamadı arızasıdır. Bu arıza karttan kaynaklı olabildiği gibi kart pilinden de kaynaklı olabilmektedir. Ekranda uyarı işareti çıktığında yapmanız gereken akart pilini ona uyumlu piller ile değişim yapmak olacaktır. Sizin aracınızın ekranında da kart pilini değiştirin uyarısı çıkıyorsa https://www.escancilingir.com/megane-kart-pili-degistirme/ yazımızı okumanızı yavsiye ediyoruz.

megane kart tamiri ve yedek kart kopyalama

Megane 2 Boş Kart

Megane 2 kart okuma hatası laguna araçlarda da yaşanabilmekte olup bunun 2 sebebinden birincisi kartın arızalı olması olabileceği gibi araçtaki kart okuyucusunun da arıza yapabileceğini unutmamak gerekir. Bu gibi durumda arızalanan megane kartınızın yerine diğer yedeğini kullanmanız gerekir. Yedek olarak kapıları açan ve aracı çalıştıran megane kartınız yoksa kart arızası sonucu aracınızın kapısını açamaz ve aracı çalıştıramazsınız. Bu gibi durumda aracınızın yanına gelip kapısını açıyor ve araca yeni kartlı anahtar oluşturuyoruz. İş bu duruma gelmeden isterseniz siz aracınız ile gelerek firmamızdan yedek kartınızıçok kısa sürede alabilir ve kart arızası yaşama durumunuzda yolda kalmazsınız. Megane kart kopyalama sayfamızda yer alan yazımızda detaylar verilmiştir inceleyebilirsiniz.

Araç kartınızın değişimi için boş megane kartı arıyorsanız firmamıza uğrayınız yada iletişime geçip ürün talebinde bulunabilirsiniz. Bu kartların kap değişimi ve kart tamiri için firmamız sizlere destek vermektedir. Bu yüzden megane kartlı anahtar sorunu yaşadığınız da da kart tamiri için destek alabilrisiniz. Megane kart arızası ve yeni anahtar kopyalama işinizde firmamız ustaları ile aynı gün size yardımcı olacaktır. Daha önce yazmıl olduğumuz yazımızdan bilgi alabilirsiniz. https://www.escancilingir.com/megane-kart-arizasi-ve-yeni-kart-kopyalama/

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Renault Anahtarı başlıklı makalemizde eskişehir laguna anahtarı, eskişehir megane II anahtarı ve eskişehir oto anahtarı hakkında bilgiler verilmektedir.