Kilitli kalan araçların kapı kilitlerini açmada kullandığımız oto kapısı açma maymuncukları ile bir çok marka aracın kapı kilidini açabiliyorken bu araçların birisi de opel adam marka araçlardır. Opel adam oto çilingir ihtiyacınızda firmamız ile iletişime geçerek ustalarımızdan kilitli kalan aracınızın kapısının açılması için hizmet alabilirsiniz. Opel’in spor gürünümlü aracı adam, küçük motor yapısı ile şehir içi trafiğinde kullanım kolaylığı sunar. Opel adam otomobiller gibi asya ve avrupa ülkelerinin üretimi olan pek çok markanın otomobil kapısı açma hizmeti bünyemizde verilmektedir.

Opel Adam Kapı Kilidi Açma

Opel Adam Oto Çilingir Hizmeti

Firmamız 20 yılı aşkın süredir usta çilingirleri ile hizmet veren bir firma olarak otomobil çilingir hizmetleri dışında ev ve iş yeri kapı kilit işleriniz için de sizler için hizmet veriyor. Yeni taşındığınız bir evin anahtar göbeğini değiştirme, kapıya hırsız alarmı ve hırsız kilidi montajı hizmetleri ile kilitli kalan ev kapılarının açılması için hizmetimiz vardır. Daire çelik kapıları gibi oda kapılarının amerikan kilitlerini de hasarsız maymuncuk kullanarak açıyor ve kilitlerinizi bozmadığımız için tekrar kullanılır durumda bırakıyoruz. Bunun dışında anahtarları kaybolan veya anahtarı kilidi açmayan çelik para kasalarında kasa kilidi açma ve şifreli kasa anahtarı yapma hizmetimiz de vardır.

Araç anahtarlarını kopyalama ve mekanik kapı anahtarı dışında kapınızı ve kontağınızı açan elektronik otomobil anahtarları firmamızda çoğaltılmaktadır. İmmobilizeri olan araçların kontak anahtarları kumandalı ve kumandasız olarak 2 şekilde çoğaltılır. Araç marka ve modeli hakkında bilgi ve fiyat için sayfamız altından bize sorularınızı gönderebilirsiniz. Yedek otomobil anahtarı yaptığımız markaları bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Araç anahtar ve kumada arızası yaşayanların kumanda pil değişimi, kumanda tamiri ve lehim işlemleri ile kumanda kartındaki butonların yenilenmesi firmamızda yapılmaktadır. Bunun dışında sustalı anahtarı bozulan ve anahtarları aşınıp kırılan araçların anahtar kaplarına uyumlu muadil kaplar ile değiştirerek anahtarlarınızı yeniliyoruz. Değişimini yaptığımız anahtarlara uyumlu boş anahtar kaplarına da bu sayfadan ulaşabilrisiniz.

Usta çilingir elemanlarımız ile anahtarı bagajda veya kontak üzerinde iken kendisini kilitleyen araçların kapılarını açan otomobil çilingir servisimize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Opel adam otomobil kapı kilidi açtırmak için veya yukarıda yazdığımız hizmeleri almak için firmamıza bekliyoruz. İletişim numaralarımızı rehberinize muhakkak kaydediniz bir gün lazım olabilir.

Bir önceki yazımız olan Citroen Berlingo Anahtarı başlıklı makalemizde Belingo Kontak Anahtarı, Berlingo Sustalı Anahtar ve citroen berlingo anahtar hakkında bilgiler verilmektedir.