Aracınızın sonradan takma olan uzaktan kumandaları zaman içerisinde kullanımdan ötürü yıpranmış ve artık zor çalışıyor olması size sıkntımı veriyor yada anahtar ve kumandanın ayrı oluşu sizi rahatsız ediyor ve anahtarınızı sustalı anahtar olarak değiştirmek istiyorsanız firmamıza uğrayarak aracınıza taktırmış olduğunuz kumandaları anahtar ve kumanda bir olacak şelikde sustalı anahtar, çakı kumanda modeline çevirebiliyoruz. Anahtarınızın çebinizi delmesi ve anahtarınızın kırılma riskini ortadan kaldırıyoruz.

Neden sonradan takılmış olan uzaktan kumandalar diye sorarsanız bunun dışındaki aracın fabrikasyon üretimi olan orjinal kumandaların kopyalanması zor olduğu içindir. Zaten bu tarz kumandalı araç anahtarları kumanda ve anahtar birleşik olarak gelmektedir. Bizim gayemiz sallama kumanda diye tabir ettiğimiz ilave alarm kumandaları ve anahtarlarınızı açılır kapanır hale getirmektir. Marka ve model ne olursa olsun sonradan araçlara takılan sallama kumanda ve anahtarları birleştirdiğimiz gibi bazı çipli oto anahtarlarınında çipini aktarıyoruz.

Sustası arızalanmş olan oto anahtarlarının orjinal kaplarını değiştirerek araç anahtarlarınızı da yeniliyoruz. Kumandası çalışmayan, pili bitmiş ve tuş basma yerleri aşınmış olan uzaktan kumandalar, oto anahtarları ve orjinal araç anahtar ve kumandalarının tamir ve kopyalamasınıda yapmaktayız. İşyerimize ugrayarak ürünler ve fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Anahtar ve kumandanızı birleştirelim daha kullanışlı ve şık olsun…

Sustalı Anahtar

Anahtar ve Kumandanızı Birleştirelim

 

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Çilingir Eskişehir Anahtarcı Hizmetlerimiz başlıklı makalemizde eskişehir anahtarcı ve eskişehir çilingir hakkında bilgiler verilmektedir.