Gün içerisindeki koşuşturma ve dalgınlık bizlerin evlere giriş ve çıkışlarda kullandığımız anahtarları biryerde unutmamıza ve kaybetmemize bile neden olabilmektedir. Bu olaylarla en çok karşılan kesim ise başta ögrencilerdir. Sütlüce bölgesine kapı açma çilingir hizmeti veren firmamız sütlüce anahtarcı olarak bu bölgelerde kapı açma hizmeti için genelde ögrencilere hizmet vermektedir. Sorduğumuz sosularda ise çoğunlukla ya anahtarı evin içerisinde kapıya takılı olarak unuttuklarını yada arkadaşının evinde veya bilmediği bir yerde düşürdüklerini söylerler. Hal böyle olunca sütlüce çilingir numaralarımızı arayarak bizden çilingirlik hizmeti alma talebinde bulunurlar. Anahtarları kayıp olanlar için ise yeni anahtar göbeği değişimi yaptığımız ögrenci arkadaşlarımızda vardır.

Eskişehir çilingir firmamız usta çilingirleri ile hafta içi ve hafta sonu ev kapısı, çelik kapı ve amerikan kilitler ile oto kapısı açma hizmetini sizlere vermektedir. Sütlüce çilingir anahtarcı hizmetlerimizde amerikan kapı kilidi açma ve topuzlu amerikan kilit değiştirme hizmetide yer almaktadır. Bu kapı kilitleri çoğu zaman içeriden basılı kalıp kapatılmak sureti ile sürekli kilitli kalır. Konusunda uzman ustalık belgesi sahibi olan usta çilingir elemanlarımız ise amerikan kapı kilitlerini anahtar yuvasından maymuncukları ile açarak tekrar kullanmanızı sağlarlar. Maymuncukla kapı açma teknikleri ile siz eskişehir halkı için çilingir hizmeti veren firmamız gecede sizler için anahtar ve kilit konusunda hizmet vermekte ve gece açık çilingir aramanıza gerek kalmadan bizi iletişim numaralarımızdan aramanız durumunda sizlere eskişehir çilingir hizmeti vermekteyiz.

Sütlüce Çilingir

Bir önceki yazımız olan Sazova Anahtarcı 0542 253 1649 başlıklı makalemizde eskişehir anahtar, Eskişehir Anahtarcı Sazova ve eskişehir çilingir hakkında bilgiler verilmektedir.