Yedek Albea Kontak Anahtarı

Yedek Albea Kontak Anahtarı

Albea aracınızın yedek anahtarı kaybolduysa yada kullandığınız anahatarı balkondan aşağı attıysanız ve anahtar herhangibir nedenle okunamıyor ve aracın göstergesinde anahtar sorunu immobilizer lambası ikazı varsa bu gibi durumlarda biz albea kontak anahtarı yedeği yaparak bu problemlerinizi gideriyoruz. İmmobilizer anahtar kopyalama için araç üzerinden yedekleme yapıyoruz. Bu gibi durumlarda yedek çipli anahtar oluştururken albea araçlara bilgisayarlı makinalarımız ile bağlanarak yedek anahtar çıkartıyoruz.

İkinci el olarak aldığınız aracın yedek anahtarı yoksa biz yedek kontak ve kapı anahtarı kopyalayarak sorununuzu çözüyoruz. Araç ile gelmeniz durumunda ise yapılan anahtarı test ederek sizlere çalışır vaziyette teslim ediyoruz. Albea anahtarı yedeği için firmamıza uğrayabilirsiniz. Bunların dışında Albea araçlar için kumandalı anahtarın kumanda tamirini yapıyoruz. Pili bitmiş olan araçların kumanda pillerini yeniliyor ve araç anahtar kabı ve albea kumanda lastiği aşındığında lastik değişimi ve kumanda kabı yenileme hizmeti veriyoruz.

Resimde yer alan tek tuşlu albea anahtarların yedeğini kumandasız olarak aracı çalıştıracak şekilde çipli olarak yedekleyip albea yedek kontak anahtarı kopyalaması ihtiyacınızı karşılıyoruz Bunun için iletişime geçerek bilgi alabilir ve yorumlar kısmında bize yazarak albea anahtarları, albea kumandası, yedek koontak anahtarı ve kayıt anahtar için albea çipli anahtar yedekleme ve kumanda tamiri hakkında bilgi alabilir ve sorularınızı iletebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ford Sustalı Kumanda Ucu başlıklı makalemizde ford anahtar, ford anahtar fiyatları ve ford anahtar kabı hakkında bilgiler verilmektedir.