Anahtarcı çilingir listemiz size il il ilçe ilçe Türkiye Geneli olarak hazırlanmış olup yazıya yorum bırakan tüm meslektaşlarımızın katkıları ile sağlanmıştır. Bu listenin oluşumu tamamen ÜCRETSİZ olup ticari bir amaç güdülmeden ANAHTARCI & ÇİLİNGİR ihtiyacı duyup arama yapan ihtiyaç sahiplerinin en yakın çilingirlere ulaşması için hazırlanmıştır. Bu yazı ile kapı açtırmak isteyen (ev kapısı, otomobil kapısı, para kasası kilidi) anahtar ve kilit değişimi yaptırmak için çilingir arayanların kendilerine en yakın olan çilingirlere ulaşabilmek için iletişim numaralarını bıraktığı bir sayfadır.

Sizde KAPIDA KALDIM ÇİLİNGİR LAZIM diyen birisi olarak Türkiye geneli il ve ilçelerde kendinize en yakın çilingir‘e aşağıda yer alan cilingir firması, çilingir adresi, anahtarci telefonları ve çilingir web sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz…

Çilingir Adres Telefon Web Sayfası

Çilingir Adres Telefon Web Sayfası

 

Ücretsiz Çilingir Kayıt İşlemi

Bu sayfa sadece Çilingir ve Anahtarcı sektöründe faaliyet gösteren firma ve kurumsal şirketlere ait bilgilerin ÜCRETSİZ olarak yayınlanacağı bir sayfadır ve öyle kalacaktır 🙂

Sayfada yayınlanan bilgilerin hepsi tamamen kişilerin kendi yorumları doğrultusunda yayına alınmış olup sitede yer alan firma ismi, firma adresi, ilgi alanları ve meslek kolu ile ilgili ustalık verdiği hizmetler ve bunun doğrultusunda bu işyerinin telefon iletişim bilgilerinin doğruluğu yorumu yapan kişiye ait olup yorumların yasal yükümlülüğünden yorumu yapan kişi sorumludur.

Yorum yaparak anahtarcı çilingir kaydı yapma hakkını kazanan çilingirlerin kendi yazılarında ve diğer firma yazılarında görmüş oldukları yanlış ve eksiklikleri bu sayfadaki yorumlar bölümünden bize düzeltme talebinde bulunmaları doğrultusunda sizlerinde şikayeti doğrultusunda yazı incelemeye alınarak düzeltme işlemleri gerçekleştirilebilir.

Aslı olmayan ustalık belgesi bulunmayan ve işyeri sahibi olmayanların bu yazıya Çilingir Adresi ve anahtarcı iletişim numarası bırakma hakkı yoktur.!!!

Bunların tesbitinde ise yapılacak olan şikayetler doğrultusunda yine bu kişilerin kayıtlarının silineceğini bildiririz.

Meslektaşlarımızın vermiş olduğu hizmetler ile kendi firma adres ve telefonlarını ekleyerek müşterilerine bu sayfadan ulaşabilme imkanı sunuyoruz. Yorumlarınızı aşağıdaki taslağa göre doldurarak yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Hayırlı İşler Bol Kazançlar Dileriz Değerli Ustalar…

Çilingir Kayıt İşlemi Adres Telefon Bilgilerinin Doldurulması

Yorumlar kısmına yazacağınız bilgilere ÖRNEKTİR
Firma İsmi: Escan Anahtar Kilit Güvenlik Sistemleri – ESKİŞEHİR (Örnektir)
Verdiği Hizmetler: Kapı açma hizmetleri, ev kapısı çelik kapı amerikan kapı ve oda kapı kilidi açma, otomobil kapı ve kilit açma hizmetleri, Elektronik ve mekanik kasa kilidi açma ve bu kilitlere anahtar çıkartma ve yedek anahtar oluşturma…… gibi mesleğinizde vermiş olduğunuz hizmetleri A dan Z ye kadar sıralayabilirsiniz. (Örnektir)
Firma İletişim Adresi: Akarbaşı Mahallesi Atatürk Bulvarı Girişi NO:10/A Odunpazarı Evleri Karşısı Akbank ve Bim Yakını … gibi (Örnektir)
Firma Telefon Numaraları:

işyeri: 0222 220 63 32 (Örnektir)
Cep  : 0505 933 59 56 (Örnektir)
Cep  : 0542 253 16 49 (Örnektir)
Hizmet Verdiği Saatler:        Hafta İçi Ve Hafta sonu 8:00 ila 24:00 Arası 🙂 (Örnektir)
Web Sayfası                  :    https://www.escancilingir.com/ (Örnektir)
Yorumlar kısmına yukardaki tarzda açıklayıcı olarak bilgilerinizi eksiksiz doldurarak firmanızı tanıtabilirsiniz.

Çilingir Adres Telefon Numaraları

Çilingir Adresleri

Bir önceki yazımız olan Çilingir Eğitimi başlıklı makalemizde Anahtarcı Çilingir Belgesi Nereden Alınır, Anahtarcılık Eğitimi ve Çilingir Eğitim Kursları hakkında bilgiler verilmektedir.