Uzaktan Kumanda Alıcı Kartları

Otomasyon sistemlerinde kullanılan 220 Volt ve 12/24 Volt kumanda alıcıları tetikleyiciler ve alıcı kartları sayesinde, kumanda hafızası dolduğu için alıcıya kumanda yükleyemediğiniz durumlarda aşağıda yer alan yeni alıcıları sisteminize paralel bağlamanız durumunda alıcı kart hafızası kadar daha kullanıcı kumandasını alıcıya yüklemenize olanak tanır. Bu sayede takılı olan eski alıcı kumandalarının yanında yeni alıcı hafızası kadar daha sisteme uzaktan kumanda yüklemesi yaparak yeni kumandaları da kullanabilirsiniz.

Kumanda Alıcısının Kullanıldığı Yerler

12 /24 Volt ve 220 volt ile çalışan tüm sistemlerde tetikleme görevi gören bu alıcı kartlar; Otomasyon sistemi alıcı kartı, Garaj kapısı alıcı, Kepenk alıcısı, Kollu Bariyer kumanda kartları ve Sürgülü bahçe kapılarında kumanda alıcısı, Elektrikli kapı kilitleri için kumanda alıcıları, Asansör sistemleri için kumandalı alıcı kartı Otomatik kapılar ve kumandalı sistemlerin motor alıcısı olarak görev görmektedir. Pek çok alanda yani uzaktan kumanda ile kontrol edilen birçok sistemde bu alıcılara ihtiyaç duyulur ve kullanılır. Uzaktan kumanda alıcıları kendi aralarında enerji giriş ve çıkışlarına göre değiştiği için kullandığınız sistemin hangi voltajda çalıştığını bilmeniz gerekir. Motor tetiklemesi yapan kumanda alıcı çeşitleri ise aşağıdaki marka ve modeller ile sizlere sunulmuştur, inceleyebilirsiniz.

Bft Kumanda Alıcısı << Ürün Detayları İçin Tıklayınız

Bft Kumanda Alıcısı Çeşitleri

Bft Uzaktan Kumanda Alıcı Çeşitleri

Bft kumanda alıcılasının 12/24 volt ile çalışan modeli kumanda alıcısı mevcuttur. Bu kumanda alıcıları Bft markası ile çalışan garaj kapısı, bft bahçe kapısı, bft otomatik kayar kapı, bft bariyer sistemi, bft otopark giriş kapıları, bft kepenk ve mantar bariyerlerde kullanıldığı gibi 12/24 volt ve 220 volt ile çalışan farklı markaların motorları ile de çalışabilmektedir. Ürün sadece bft kumandaları hafızasına aldığı için bu kumanda alıcısına sadece bft uzaktan kumanda tanıtılabilir. Bft kumanda alıcısına farklı bir markanın kumandası kodlanmaz. Bu alıcıyı farklı sistemlerde kumanda alıcısı olarak kullanabilirsiniz. Bft kumanda alıcıları için kapsamlı bilgiye ve ürün çeşitlerine yukarıdaki Bft Kumanda Alıcısı yazan kısımdan ulaşabilirsiniz.