Anahtarlık kolleksiyonu yapanlar için değişik figürlerde ve baskılarda çeşit çeşit anahtarlık modellerimiz bulunmaktadır. Anahtarlıklarda artık günümüzdeki karakterleri simgeleyen özelliklerde basılmakta ve kullanılmaktadır. Birde eskidenberi kullanılan ve hala büyüklerimiz tarafından tercih edilen gemici modeli dediğimiz pantolon kemerine takılan modeller ile deri anahtarlık dediğimiz modeller hala talebini yitirmemiş ve alıcısı tarafından istenmektedir. Günümüzde anahtarlık görünümüzde anahtarlık kameralar piyasaya sürülmüş olup ses ve kayıt yapabildikleri söylenmektedir. Bizim satışını yaptığımız ürünler ise anahtarlık olarak kullanılan modellerdir.  Bu modellerin en başında şehirleri temsil eden fiğürler, markalar ve özelliklerin yer aldığı, il plakalarının bulunduğu spor fanatiklerinin tercih ettikleri ve kişilerin kan gruplarının yer aldığı anahtarlık çeşitleridir.

Yukarıda saydığımız modeller standart anahtarlık modelleri olup zaman zaman değişik ürünlerle ürün yelpazesinin değiştiğini söyleyebiliriz. Birde bu standart anahtarlık çeşitlerinin yanında “Eski Köye Yeni Adet” prensibi ile piyasaya sürülen ve slot anahtarlık adını aldığı bir üründen bahsetmek isterim. Bu anahtarlık modeli diğer satandart modellere nazaran daha kullanışlı ve cep, çanta delme sorununu ortadan kaldıran bir ürün olarak bilinir. Slot anahtarlık anahtarlık piyasasına girdiğinden beri kullanıcılarının memnuniyetini yakalamış olup günden günede müşteri sayısını arttırmaktadır. Bu anahtarlık özel kanallı bir kap içerisine  3 yada 4 anahtar almak süreti ile kullanılır. İçerisine koyulan anahtar kullanılmak istenildiği zaman sürgüsünden ileri sürülerek dışarı çıkartılır. Anahtarın kapı açma işlemi bittikden sonrada yine sürgüsü yardımı ile tekrar aynı muhafazalı kabın içerisine alınarak kullanılır. Bu özellik sizin cebinizin ve çantanızın delinmesini önler. Ürün değişik renklerde kullanıcısına sunulmuştur. Ürün detaylarına slot anahtar sayfamızı inceleyerek ulaşabilirsiniz. >> https://www.escancilingir.com/slot/

Eskişehir Anahtarlık

Bir önceki yazımız olan Hırsıza Dur Demenin Zamanı Geldi başlıklı makalemizde hırsız kilidi, hırsıza dur diyen tek sistem ve hırsıza karşı kesin çözüm hakkında bilgiler verilmektedir.