Klasik bir soru: Arkasında Anahtar Unutulan Çelik Kapı Kilidi Açılır mı?

Klasik bir cevap: Evet

Nasıl olurda anahtar arkasında bırakılmış ve anahtar ile ön tarafdan kapıyı açamazken “Arkasında Anahtar Unutulan Çelik Kapı Kilidi Açılır mı?” sorusuna “Evet” cevabı verilebilir….. gayet basit biz çilingirler olarak kapının arkasında anahtar kaldığında, anahtarınızı kaybettiğinizde yada kapınız kilitli kaldığında kapının durumu ne olursa olsun AÇARIZ…

Elinizde bir anahtar var iken o anahtar ile kapıyı açmak mümkün değildir. Kilit mekanizmaları üretim esnasında bu şekilde tasarlanmış olduğu için anahtarı üzerinde bırakmış olduğunuz taraf çalışır ve diger taraf iptal dir. Bu genelde geceleri yatmadan önce kapının iç kısmından anahtar koyularak dışarıdan başka bir kişinin anahtarla zorlaması durumunda kapının açılmaması için tasarlamışlardır. Güvenlik düşünülerek bu şekilde kapı kilitleri dizayn edilmiştir. Ama siz eger kapının arkasında anahtarı unutup dışarı çıktıysanız arkasında unutulmuş anahtardan dolayı kapınızı yine oranın kendi yedek anahtarı olsa bile açamazsınız… Bilginize

Bu tür sıkıntılar ile karşılaşan kimseler kapıya istedikleri kadar müdahale etseler de kapı o anahtar ile açılmaz. Biz eskişehir çilingir olarak tüm kapı kilitleri için üretilmiş maymuncuk ekipmallarına sahip olduğumuz için bu tarz olaylar ile karşılaşmış müşterilerimize kapı açma çilingir hizmeti sunmaktayız. Ahşap kapı yada çelik kapı fark etmez dışarıda kaldınız ve anahtarlarda kapının arkasında kaldı bu gibi durumlarda hemen bizi eskişehir anahtarcı numarası ndan arayarak çilingir kapı açma hizmetlerimizden faydalanabilir ve çilingir telebinde bulunabilirsiniz.

Eskişehir çilingir ve eskişehir anahtarcı hizmeti veren firmamız escan çilingir olarak eskişehir in tüm mahallelerine servis araçları ile kapı açma hizmeti sunmaktadır. Bizlere anahtarcı ve çilingir alanlarında hizmet almak için 0505 933 59 56 / 0542 253 16 49 / 0222 220 63 32 nolu eskişehir çilingir numaralarından ulaşabilirsiniz.

Çelik Kapı Kilidi Açılır mı

Arkasında Anahtar Kalan Kapı Kilidi Açılır mı?

 

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Oto Çilingir başlıklı makalemizde araba kapısı açma, araba kapısı nasıl açılır ve arabamın kapısı kilitli kaldı hakkında bilgiler verilmektedir.