Kurulduğu günden bugüne kadar bulvar çilingir olarak sizlere kaliteli hizmet verebilmek için gece gündüz çalışan kadromuz eskişehir atatürk bulvarı üzerinde bulunan işyerimizden tüm eskişehir’e kapı açma çilingir servisi olarak hizmet vermektedir. Çilingir kadromuzda bulunan firma çalışanlarımız sizlere servis otoları ve motorlu taşıtlarımız ile en kısa sürede hizmet vermeyi hedeflemektedir. Çilingir ihtiyacı duyan müşterilerimiz için en kısa sürede olay yerine gidip kişilerin yaşamış oldukları anahtar, kilit ve kapı arızalarından kaynaklanan sıkıntılarını gidererek müşterilerimizin sorunlarını çözmekteyiz.

Herkez kapıda kalabilir, aynı anda birden fazla kişi bizden yardım talebinde bulunabilir ve bazen aynı anda 2 veya 3 kişinin çilingir hizmeti almak istediğini ama hepsininde acil işi olduğu için ilk önce kendi işinin görülmesini isteyebilir. Biz bu gibi durumlarla karşılaşmamak adına eskişehirde çift servis aracı ile çift ekip olarak kapıda kalanlar için hizmet veriyoruz. Buna rağmen gün gelir çilingir anlamında herkeze yetişemeyebiliriz belki bu durumdan müşterilerimiz rahatsız olabilir ve bu yüzden her müşteriyi mutlu edemeyebiliriz ama sizlere şukadarını söylemek isterim. Bazı müşterileri acil hizmet anlamında mutlu edemeyebilirken yapmış olduğumuz işcilik ve vermiş olduğumuz kaliteli çilingir hizmetinden dolayı birçok müşterimizin bizi tercih etme sebebi olduğunuda iyi bilmekteyiz.

Yaptığımız işe ve verdiğimiz hizmete önem veren ve saygı duyan bir firma olarak biz eskişehir anahtarcı ve çilingir hizmetleri adına alanımızda hizmet veren elemanlarımıza çilingir anahtarcı ustalık belgelerini alarak bu şekilde usta eleman çalıştırma çabasındayız. Yapılacak olan işde takım kullanarak çilingir el aletleri maymuncuk setleri ve kapı açma aparatlarına sahip olup müşterilerimizin kapı ve kilitlerine hasar vermemek için gidilen işde, açılacak olan bir kapıda bu malzemeleri kullanma taraftarıyız. Kapı ve kilit açma işleminde çelik kapı, oto kapısı ve çelik para kasaları için ayrı ayrı maymuncuk takımlarımız ile kapı açma çilingir hizmeti vermekteyiz.

Prensip gereği kolay açılacak bir kapıda kapı kilit ve barelini kırarak malzeme satma ve malzeme takma çabasında değiliz!!!

Bu dış hizmetlerin yanısıra bulvar çilingir anahtarcı olarak biz atatürk bulvarı girişinde bulunan işyerimizde anahtar kopyalama, garaj bariyer kepenk kumandaları çoğaltma, immobilizer elektronik çipli oto anahtarı çoğaltma, kale kilit, ito kilit, sebu kilit, daf kilit ve birçok yerli ve yabancı kilit sistemlerinin satış ve anahtar yedeklemelerini de yapmaktayız. Kısacası anahtar ve kilit hakkında ne gerekliyse firmamız bu konuda sizlere satış ve montaj hizmeti sunmaktadır. Eskişehir Anahtar Kilit Çilingir Hizmetleri Escan Çilingir‘de

Bulvar Anahtarcı

Bir önceki yazımız olan Çilingir Anahtarcı Hizmeti başlıklı makalemizde Çilingir Anahtarcı, çilingir hizmeti ve Çilingir Servisin hakkında bilgiler verilmektedir.