Citroen C2 yedek kontak anahtarı, aracı çalıştıran immobilizer anahtar çoğaltma ve yedeğini kopyalama hizmetimiz vardır. Sizde Citroen C2 anahtarı yaptırmayı düşünüyorsanız işyerimize uğrayarak aynı gün içerisinde yedek anahtarınızı firmamızdan yaptırabilirsiniz. Biz bu işlem için bilgisayarlı anahtar kopyalama makinalarımız ile sizlere hizmet veriyoruz.

Neden yedek anahtara ihtiyaç duyulur veya yedek anahtar niye bu kadar önmelidir diye merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam ediniz.

Citroen C2 Yedek Kontak Anahtarı

Citroen C2 Yedek Kontak Anahtarı

Aracınızı aldığınızda size tek anahtar vermiş olabilirler. Yada elinizde bulunan 2 anahtardan bir tanesini kabetmiş olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda yedek anahtar yaptırarak elinizde kalan tek anahtarın kaybolma anında sizi kurtaracak bir anahtarınızın olması gerekir. Kullandığınız anahtarı kaybettiyseniz ve elinizde artık aracınızı çalıştıracak bir anahtar kalmadıysa işiniz uzun ve masfarlıdır sakın unutmayınız.

C2 araçlarda bulunan çip yazılımı sayesinde anahtarı olmadan aracın çalışma ihtimali yoktur ve bu sayede bu aaçlar düz kontak yöntemi uygulanda da çalınıp götürülemez. Bu yüzden diğer çipli elektronik immobilizer anhtara sahip diğer araç markaları gibi Citroen C2 yi önemli kılan anahtar özelliklerinden birisi de budur.

Citroen C2 Anahtarlarındaki Yenilikler

C2 araç sahibiyseniz ve anahtarlarınız kumandalı model ise zaman içerisinde kumanda pili biter ve kapılarınzı açmaz bu gibi durumlarda biz sizlere için oto anahtar ve kumanda pili değişimi yapıyoruz. Kapınız anahtar veya kumanda ile açılmıyorsa kapı kilidi açma işlemi yani sizlere Citroen C2 Oto Çilingir hizmeti de veriyor ve sorunlarınızı gideriyoruz.

Kumandalı C2 oto anahtar modellerinde en çok görülen kumanda kabı sıkıntısı anahtar basma yerlerinin yırtılması ve tuşların oyulması durumudur. Bu gibi durumlarda anahtar kaplarınızı yenileri ile değiştirerek bu sorunun önüne geçmiş oluyoruz. Bir diğer taraftan bu şekilde kap delindikten sonra kullanmaya devam edildiğinde yaşanan diğer sıkıntı ise elektronik kart üzerindeki butonların kopması dır. Bu durumda ise elektronik kart üzerindeki butonları yenisi ile değiştirerek çalışmayan kumandanızı çalışır hale getiriyouz. Birçok aracın boş anahtar kabı ve kumanda tamirini yapan firmamız citroen c2 araç anahtarları için sizlere bu hizmeti veriyor. Citroen boş anahtar kapları ve C2 anahtarlarını sustalıya dönüşüm yaptırmak isterseniz Citroen Anahtar Kabı sayfamızdan ürünlerimizi inceleyebilrisiniz.

Citroen C2 yedek kontak anahtarı ihtiyacınızda işyerimizden yeni anahtar sahibi olabilir, aracınızın kapısı kilitlendiğinde kilit açma işlemi için citroen oto çilingir servisimiz den hizmet alabilirsiniz. Bunların dışında kumandası çalışmayanlar için kumanda tamiri ve kumanda pili değişimi yaparak kırılan veya aşınan tuşları kopmuş citroen ve diğer markaların oto anahtarları için boş kaplar ile oto anahtarlarınızı değiştirerek anahtarınızı sağlamlaştırabilirsiniz. Bu hizmetler için sizi işyerimize bekliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Elektronik Anahtar başlıklı makalemizde Elektronik Anahtar, immobilizer anahtar ve Teknolojik Anahtarlar hakkında bilgiler verilmektedir.