2013 Türk Dünyası Kültür Başkenti olarak seçilmiş olan eskişehirimizde çilingir anahtarcı hizmetini en yaygın şekilde ve profesyonelce siz eskişehir halkına sunanbir firmayız. Uzun yıllardır verdiğimiz mekanik kapı açma ve kilitleme hizmetlerine çağımızın gerektirdiği yenilikleride takip ederek yönelen firmamız uzaktan kumandalı kilitler, parmak okutmalı kilitler ve kartlı geçiş sistemleri ile sizlere sizmet vermektedir. Elektronik ve mekanik konularında kendini yetiştirmiş ve gerekli sertifikaları almış olan elemanlarımızla işyerimizde immobilizer elektronik araç anahtarlarını kopyalamaktayız. Bunun dışında araçlara sonradan takılmış olan araç kumandaları, garaj kumandası, alarm kumandaları, bariyer kepenk ve otomatik kapı kumandalarınıda kopyalayabilmekteyiz.

Günümüzde usta çırak ilişkisi dışında Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak çalışan Çıraklık Eğitim Merkezlerinden kalfalık ve ustalık belgeleri dışında yanında işci çalıştırabilmek üzere Usta Eğiticilik belgelerinide alarak alanında uzman çilingir anahtarcıları bünyemizde çalıştırmaktayız.  Biz çilingir mesleğinde hafta içi ve hafta sonu gecede çilingirlik hizmeti vermekteyiz. Ev kapılarındaki kilit arızaları ve anahtar göbeği (barel) sıkıntılarında yada anahtar kaybolma veya çalınma gibi durumlarda kapıya ve kilide hasar vermeden hizmet vermekteyiz. Çilingir anahtarcı mesleğinde kapı ve kilide zarar vermeden kapı açma işlemi için maymuncuk sistemleri ile hizmet vermek en doğrusunuz.

Maymuncuklarımız ile hasarsız vermiş olduğumuz hizmetler, ev kapısı açma, oda kapısı amerikan kapı açma, çelik kapı açma çilingir hizmetleri, para kasası çelik kasa açma hizmetleri ve marka ve modeler göre oto çilingir hizmetleridir. Otomobiller kendi sınıflarında değişik özelliklerde üretildiği için bu araç kapılarında tüm maymuncukları kullanmaktayız. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmete önem veren firmamız Çilingir Anahtarcı alanında ismini patent altına alıp tescilleten firmalar arasında yerini almışdır. Uzun yıllardır eskişehirde bu mesleği teknik personellerimiz ve servis araçlarımız ile en iyi hizmeti verme adına yapmak için çalışmaktayız. Bizden gece ve gündüz çilingir ve anahtarcı konularında hizmet alabilmek için iletişim sayfamızdaki numaralarımızı aramanız yeterlidir.

Çilingir Anahtarcı

 

Bir önceki yazımız olan Çilingir Aletleri başlıklı makalemizde Çilingir Aletleri, Çilingir El Aletleri ve Çilingir Malzemeleri hakkında bilgiler verilmektedir.