Gece yada gündüz hiç farketmez kapıda kaldığınızda birtakım ugraşlara girer ve pratik çözümler ararsınız sonuç çoğunlukla hep aynı olur ve kapınız açılmaz. İşde bu gibi durumlarda ise acilen çilingir aramanız gerekir sağa sola tanıdıklara yakında bir çilingir varmı diye sorar ve araştırırsınız. Kapımı açtırmak için şu anda bir çilingir bulabilirmiyim, kapımı kaça açarlar, kilidimi bozarlarmı anahtarımı değiştirmek zorunda kalırmıyım diyede aklınızdan geçirebilirsiniz. Böyle bir olayla karşılaşmış olabilir yada ilerleyen bir zamanda bu olayları yaşayabilirsiniz.

Eğer eskişehirde ikamet ediyorsanız gönlünüz rahat olsun çilingir arıyorum dediğinizde sizin yardımınıza koşacak bir firma eskişehir çilingir firması escan anahtar sizlerin hizmetindedir…

Firmamız eskişehirde anahtar kilit çilingir alanında hizmet veren bir kuruluşdur. Kurulduğu günden bu güne kadar müşterilerinin sıkıntıları için çözümler üreten, kapıda kalan kişiler için çilingirlik hizmeti veren, anahtar ve kilidi arızalanmış kapısı açılmayanlar için anahtar kilit değişim hizmeti sunan bir firmadır.  Bir yere girerken ve çıkarken sonuç olarak anahtar kullanmaktayız “buna biz çilingirlerde dahil” anahtar kullanımı yaptığımız alanlarda elimizdeki anahtarın kapıyı ne zaman açmayacağı ne zaman bozulabileceğini bilmediğimiz için aslında her an kapıda kabilme potansiyeli ev ve işyerlerimize girip çıkmaktayız. Gün gelir elinizdeki anahtar kapınızı açmaz yada anahtarınız kilidin içerisinde kırılır kalırsa iş de bu durumda sizde artık “çilingir arıyorum” konumuna düşersiniz.

Biz eskişehirde tüm kapı ve kilitler için çilingirlik hizmeti veren bir firma olarak bütün kapı kilitlerini açabilirken sadece kalbinizin kapısını açamadığımızı belirtmek isteriz 🙂 Kapı açma anahtar ve kilit değiştirme işlemlerinde firmamız hafta içi hafta sonu gece ve gündüz olarak sizlere hizmet vermekte olup vereceğiniz adreslere servis araçları ve motorize çilingir ustalarımız ile en kısa sürede geçip sizlerin kapılarda kalmamanız için çalışıyoruz.

Bizlere ulaşabileceğiniz Anahtarcı Çilingir Telefon Numaralarımız 0222 220 63 32 – 0505 933 59 56 – 0542 253 16 49 telefonlarımızı Cep Telefonlarınıza kaydediniz.

Çilingir Ara

 

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Güllük Anahtarcı 0542 253 1649 başlıklı makalemizde Çilingir Kapı Açma Servisi, eskişehir anahtarcı servisi ve Eskişehir Güllük Çilingir Anahtarcı hakkında bilgiler verilmektedir.