Elinizdeki anahtarın kapıyı açmaması tuhat bir durumken elinizde anahtar varken evinize girememeniz sizin için büyük bir sıkıntı olacaktır. Kendi kullandığınız anahtar kapınızın arkasında anahtar olduğu zaman malesef kapınızı açmaz. Böyle bir durumda yapmanız gereken eskişehir çilingir sitemiz üzerinden iletişim numaralarımıza ulaşarak bizleri aramak olacaktır. Çilingir servisi araçlarımız ile sizlere en kısa sürede hizmet vermek için çalışan usta kadromuz vereceğiniz adrese en kısa sürede gelerek anahtarınız ile açılmayan kapınızı özel maymuncuklar kullanarak kilide zarar vermeden rahatlıkla açacak ve sizlerin evlerinize girmenizi sağlayacaktır.

Eskişehir Çilingir Servisi www.eskisehircilingir.net

Eskişehir Çilingir Servisi www.eskisehircilingir.net

Çilingir servisimiz Eskişehir’de 20 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Bir çok mahalle ve semtlerde yaygın çilingir servis ağı ile müşterilerinin sıkıntılarını gideren firmamız öğrenci kenti olan eskişehir için daha kapsamlı çalışmalar ile müşterilerine ulaşmayı hedeflemektedir. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi civarı çilingir ihtiyacı olan öğrencilere en kısa sürede ulaşmak için büyükdere çilingir servisimiz hizmet vermektedir. Eskişehir Anadolu Üniversitesi yerleşke bölgesi civarında kapıda kalan öğrenciler için ise bağlar çilingir servisimiz hizmet veriyor. Donanımlı mobil çilingir araçlarımız ve motorize çilingir ekibimiz çelik kapı kilitlerini açma, çelik kapı anahtar ve kilidi değiştime, oda kapı kilidi ve amerikan kilit açma ve montajı yapıyor. İsteyen öğrenciler için hırsıza karşı kapı koruma sistemi takıyor ve kapıları açılamaz hale getiriyoruz.

Bina giriş kapıları için kartlı geçiş sistemi, anahtarsız geçiş göstergeç sistemleri satış ve kurulumu hizmetimiz vardır. Bunların dışında son sistem anahtar dediğimiz immobilizer oto anahtarları yine iş yerimizde bilgisayarlı makinalarımız ile çoğaltılabiliyor. Oto anahtar ve kumandalarında meydana gelen kumanda arızaları iş yerimizde tamir ediliyor, kumanda pili biten araç anahtarlarına pil değişimi yapıyoruz. Anahtar kabı kırılması veya sustalı kumandanın açılmaması gibi kap problemlerinde ve kumanda lastiklerinin düşmesi gibi arızalarda kumanda ve anahtar kaplarını değiştirip oto anahtarınızı yeniliyoruz.

Bu ve buna benzer bir çok sistemin satış montaj ve servisliğini yapan firmamız Eskişehir halkı için anahtarsız giriş sağlayan ve göbekli kapı kilidi olan tüm kapılara uyumlu Parmak İzli Kapı Kilidi Servisi olarak hizmet veren firmamızın ürün ve iletişim bilgilerine eskişehir çilingir web sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz. www.eskisehircilingir.net

Eskişehir’de Çilingir Hizmeti Almak Çok Kolay başlıklı yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki Sosyal Paylaşım Butonları ile hemen paylaşabilirsiniz..

Bir önceki yazımız olan Facebook Mesajını Görüp Çilingir'e Kapıyı Açtırdı başlıklı makalemizde Arkadaşı Kapıyı Çilingir İle Açtı, çilingir ve eskişehir çilingir hakkında bilgiler verilmektedir.