Fiesta sustalı anahtar yaptırmak istediğinizde yapılacak olan anahtarı sustalı anahtar olarak yedek yapmak mümkün. Bu sustalı anahtar modeli ford araçların Mondeo, Focus, Transit Connect ve Fusion gibi araç modellerine uyarlanabilirken Fiesta modeli içinde yedek sustalı anahtar olarak çoğaltılmaktadır. Elinizde aracınızı çalıştıran başka bir yedek anahtar yoksa ve yedek anahtarınızı sustalı olarak yaptırmak isterseniz bu mümkün. Elinizdeki tombul kumandalı fiesta anahtarınızdan sıkıldıysanız ve sustalı anahtar yaptırarak araç anahtarınızın cebinizi delmesini istemiyorsanız iş yerimize aracınız ve çalışan kumandalar ile gelerek yedek anahtarınızı sustalı fiesta anahtarı olarak alabilirsiniz.

Ford kumanda programlama işleminde kumanda araca tanıtılacağı için çalışan kumandaların bu esnada gelmesi gerekir. Çalışan kumandalar getirilmediği taktirde araca kumanda yükleme işlemi sonunda gelmeyen kumanda araca tanıtılmadığı için daha sonradan kapıları açmaz.

Ford Fiesta Sustalı Anahtar

Ford Fiesta Sustalı Anahtar

Ford araçlar için anahtar ve kumanda işlemlerimizden bazıları ise sustası arıza yapmış olan ford araçların sustalı anahtar kaplarını yenileri ile değişim yapma işlemidir. Arızalanan veya sustası çalışmayan ford araçların tümü için sustalı kap değişimi yapılarak araç anahtarınız çalışır hale getirilir. Ford sustalı oto anahtarları ön kısım ve ara kısım olarak 2 parçadan oluşur. Ön kısımda mekanik anahtar ve içerisinde çip bulunurken arka kısım içerisinde ise uzaktan kumanda devresi ve pil yatağı vardır. Ön kısımda görülen arıza anahtar arızası olup bu durumda tek ön kısımda bulunan sustalı bölüm değiştirilir. Arka kısımda yani kumandanın bulunduğu kısımdaki kap arızası ise kumanda lastiklerinin aşınması delinmesi ve işlemini yapmaması problemleri olabilir .Biz bu gibi durumlarda fiesta sustalı anahtarlar için hem ön kısım hemde arka kısım değişimi yaparak sustalı anahtarlarınız daki anahtar ve kumanda problemlerinizi çözüyoruz.

Ford araçlar için ve fiesta otomobiller için oto çilingir ihtiyacı duyduğunuzda bizden araç kapısı açma ve çilingir hizmeti alabilirsiniz. Anahtarınız araç içerisinde kalıp kapılar kilitlenebilir veya kumanda kapıları açmaz. Böyle bir durumda iletişime geçerek ustalarımızdan otomobil kapı kilidi açma hizmeti alabilirsiniz.

Ford oto kumanda pili değişimi yapan firmamız tombul kumandalı ford anahtarları ve sustalı kumandalı ford araç anahtarları için kumanda pili değişimi yapıyor. Kumanda pili bitmiş olan araç anahtarlarına pil takma ve pil değişimi sonrası silinen kumandaları araca tekrar tanıtarak kumandanızı çalışır hale getiriyoruz.

Sustalı fiesta otomobil anahtarı yaptırmak için iş yerimize aracınız ile gelmeniz halinde aracınızı çalıştıran ve sustalı kumandaya sahip olan yedek anahtar aynı gün içerisinde sizlere çalışır vaziyette test edilerek teslim edilir. Sustalı ford anahtar ücretini öğrenmek için bize yazı altındaki mesajlar kısmından sorunuzu yazabilir ve sustalı fiesta anahtar fiyatı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Fiesta Sustalı Anahtar hakkında yazmış olduğumuz bu yazıyı beğendiyseniz aşağıdaki Sosyal Paylaşım butonlarını kullanarak yazıyı paylaşabilirsiniz..

Bir önceki yazımız olan Nissan Sustalı Anahtar Dönüşümü başlıklı makalemizde Eskişehir Nissan Micra Anahtarı, Nissan Anahtar Kabı ve Nissan Anahtar Sustalı Kapları hakkında bilgiler verilmektedir.