Aracınız için yedek anahtar ihtiyacınızda Ford mondeo kontak anahtarı kopyalama ve kumandalı mondeo araç anahtarı çoğaltma servisimiz hizmetinizde. Bir çok araç markasının kumandalı ve kumandasız immobilizer anahtarlarını çoğaltan firmamız mondeo yedek anahtar ihtiyacınız için sizlere anahtar kopyalama hizmeti veriyor. Ford araçların focus, fiesta, fusion, transit, connect, ka ve escort modelleri için de bizden oto anahtarı kopyalatabilirsiniz.

Ford Mondeo Kontak Anahtarı

Ford Mondeo Kontak Anahtarı

İmmobilizer sistemine sahip mondeo araçların anahtarlarını 3 ayrı şekilde kopyalıyoruz.

  1. Kumandasız Mondeo Anahtarı: Kumanda olmadan aracın kapılarını manuel olarak açacağınız anahtar modelidir. İmmobilizer yüklü olduğu için araç kontağı çalışır.
  2. Tombul Kumandalı Mondeo Anahtarı: Resimde görülen ve ford araçların çoğunda kullanılan kumandalı anahtar modelidir. Kapılar kumanda ile açılır. İmmobilizer yüklü olduğu için araç kontağı çalışır.
  3. Sustalı Kumandalı Mondeo Anahtarı: Ford araçların sustalı anahtar olarak kullandığı anahtar modelidir. Anahtarın katlanabilir sustalı olması sebebil ile cebinizi delmez. Cebinizde iken oturup kalktığınızda sizi rahatsız etmez. Bu anahtar da yine ford araç sahiplerinin en çok tercih ettiği sustalı mondeo anahtar modeli olup immobilizer yüklü olduğu için araç kontağı çalışır.

Mondeo yedek kontak anahtar çoğaltması yaptığımız modeller üst tarafta yazıldığı gibi 3 çeşitte sizlere yedek olarak çoğaltılır ve çalışır vaziyette teslim edilir. Her 3 anahtarın ortak özelliği aracı çalıştırmasıdır. Kumandasız, kumandalı ve sustalı kumandalı mondeo anahtar ihtiyacınızda araç ile iş yerimize gelmeniz ve çalışan tüm kumandalar ile gelmeniz gerekir. Gelmeyen kumandalar araç kumanda yükleme esnasında hafızadan silinir.

Ford mondeo anahtarı çoğaltma hizmeti dışında firmamız sizlere mondeo anahtar pili değişimi hizmeti de veriyor. Kumanda pili biten ve kumanda etmeyen yada uzaktan açmayan bitmiş olan mondeo kumandaların pilleri yenileri ile değiştirilir. Oto anahtar kabı yıpranmış olanlar için yada sustalı anahtarının sustası çalışmayanlara yeni anahtar kabı ve susta tamiri de yapıyoruz. Tuşları kopan ve elektronik kart üzerinde switchleri çalışmayan kumandaların switch yenileme ve lehim işleri yine firmamız tarafında yapılmaktadır.

Araç kapınız açılmadığında, anahtar kapıyı mekanik olarak açmadığında veya kumanda kapıları açmadığı zaman bizden aracınızın kilidinin açılması için kapı açma çilingir hizmeti alabilirsiniz. Mondeo oto çilingir servisimiz sizlere bu konuda usta elemanları ile hizmet veriyor. Ford mondeo anahtar ve kumanda ihtiyacınızda iş yerimizden hizmet alabilirsiniz. Kumanda pili değişimi sonrası kumandanın çalışmaması ve kapıları açmaması durumunda araca kumanda tanıtma işlemi firmamızda başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

Ford Mondeo Anahtarı hakkında yazdığımız bu yazımızı beğendiysweniz aşağıdaki butonlar ile Sosyal Medyada paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Nissan Sustalı Anahtar Dönüşümü başlıklı makalemizde Eskişehir Nissan Micra Anahtarı, Nissan Anahtar Kabı ve Nissan Anahtar Sustalı Kapları hakkında bilgiler verilmektedir.