Sakintepe eskişehirin en eski mahallesi olarak bilinirken eskişehirin büyüyüp gelişmesi ile sakintepe artık o tek katlı müstakil yapılarından kurtulup çok katlı apartman düzenine geçiş yapmıştır. Hal böyle olunca binalarda ve çelik kapısı olan evlerde anahtar sorunu yaşayanlar  sakintepe anahtarcı ihtiyacı duyarlar. Ahşap kapılar güvenlik için ve yenilenmek için çelik kapılara dönüştürülmektedir. Çelik kapı sistemleri ise sağlamlık ve kullanışlılığı açısından ahşap kapılara göre daha kullanışlıdır. Fakat bu kapılarda dışarıda kaldığınızda veya anahtarı kapı arkasında unuttuğunuzda çilingir çağırmadan bu kapıları açmanız mümkün olmayacaktır. Sakintepede çilingir hizmeti veren firmamız kapı anahtar ve kilit değişim işleri ve kapıda kaldığınızda sakintepe çilingir olarak sizlere hizmet vermektedir.

Eskişehir çilingir servisimiz kapı açma konusunda uzmanlaşmış olan usta çilingir kadrosu ile eskişehirde birçok mahalle ve semte çilingirlik hizmeti sunmaktadır. Kapıda kalacağınız gün ve saat belli olmadığı için anahtarlarınızın kaybolacağı veya kilidinizin bozulacağı anıda bilemediğiniz için iletişim numaralarımızı rehberinize not etmeyi sakın unutmayınız!!!

Eskişehirde çilingir konusunda yaygın çilingir ağımız ile kapı ve kilit sistemi kullanılan tüm alanlarda, ev kapıları, iç oda amerikan kapı kilitleri, otomobil kapısı ve çelik para kasaları için kapı açma çilingir servisimiz vardır. Kapınız yada otomobiliniz kilitli kaldıysa gün içerisinde size en yakın çilingir 20 dakika yada yarım saat gibi bir zamanda gelip size hizmet verebilirken gece bu durum daha farklı olacaktır. Çilingir olarak hizmet alabilmek için aradığınız anahtarcı gece evinden geleceği için birazdaha zaman alacak veya geç saatlerde açık çilingir bulamadığınız için kapıda kalacaksınız.

Biz gecede geç saatlerde eskişehirde kapı açma servisi olarak hizmet vermekte olup hafta sonu ve pazar günleride gece açık çilingir olarak hizmetimiz vardır. Sakintepe anahtarcı çilingir ihtiyacınızda bizi iletişim numaramızdan ve resimde yer alan sakintepe anahtarcı telefon numaralarımızdan arayınız.

Sakintepe Çilingir

Bir önceki yazımız olan Ömerağa Anahtarcı 0542 253 1649 başlıklı makalemizde çilingir hizmeti, Eskişehir Anahtarcı Ömerağa ve eskişehir çilingir hakkında bilgiler verilmektedir.