Anahtarcı çilingir hizmetlerinde uzun yıllardır eskişehir halkına uzman çilingir hizmetleri sağlayan firmamız eskişehirde her semte verdiği hizmetlerinden birdiğerinide yeşiltepe anahtarcı ve yeşiltepe çilingir ihtiyacı duyan yeşiltepe mahallesi sakinleri içinde vermektedir. Çilingir hizmetlerimiz ustalık belgesi sahibi olan ve sicili temiz olan kadromuz ile yürütülmekte olup usta çilingir anahtarcı elemanlarımız ile kapı açma, anahtar kilit değiştirme, otomobil çilingir hizmetleri ve topuzlu amerikan kilidi hasarsız açma konularında sizlere hizmet sağlamaktayız.

Çilingir mesleğimizin bir dez avantayı ise gece ve gündüz çalışma ortamının belli olmayışıdır. Kapıların kilitli kalması, anahtarların kaybolması kilidin içerisinde kırılıp kalması yada anahtar kilit problemleri ne zaman nasıl nerede yaşanılabileceği hiç belli olmadığı için bir çilingir ustası hafta içi veya hafta sonu gecede geç saaterde aranabilmektedir. Bizde eskişehir çilingir olarak bu konudaki hassasiyeti göz önüne alarak tüm müşterilerimizde olduğu gibi Yeşiltepede çilingir ihtiyacı duyan müşterilerimiz içinde gece gündüz çilingir hizmeti vermek için çalışmaktayız. Anahtar sorunu yaşadığınızda anahtar ve kilit değişimi yapmaktayız. Kapılarınıza hırsızlara karşı sistem kurarak kapı kilit ve kasalarınızı güçlendirerek çelik kapılarınızı hırsızlardan korumalı hale gelen kapı modellerine çevirmekteyiz.İşyerimiz çarşı merkezde olup işyerimizde ise tüm marka ve model kapı kilitlerinin satış ve montaj hizmetleri verilmektedir. Oto anahtarı kopyalama, elektronik anahtar çoğaltma uzaktan kumanda yedekleme ve otomatik kapı kilit sistemlerinin elektronik ve mekanik olan tüm anahtarlarına yedek oluşturma hizmetimiz vardır.

Yeşiltepe çilingir servisimiz sizlere bir telefon kadar yakın olup anahtarcı ihtiyacınızda bizleri 0222 220 63 320505 933 59 560542 253 16 49 nolu iletişim numaralarımızdan arayarak ulaşabilirsiniz. Birgün lazım olacağını unutmadan numaralarımızı telefonlarınıza kaydediniz..

Çilingir Hizmeti

Yeşiltepe Anahtarcı Çilingir

 

Bir önceki yazımız olan Gültepe Çilingir başlıklı makalemizde Anahtarcı Gültepe, Çilingir Gültepe ve Eskişehir Anahtarcı Gültepe hakkında bilgiler verilmektedir.