2.el alınan otolarda anahtar sıkıntısı genelde yaşayan müşterilerimiz bu konuda kimden nasıl yardım alabileceklerini söylemektedirler. Sıkıntı yaşadıkları olayları dile getirerek almış oldukları 2. el otoların yedek anahtarlarının olmayışı ileride sıkıntıya düşeceklerinin habercisidir. Yada araç satışı esnasında kendilerine yedek anahtar ve kumandalarının teslim edileceği ve verileceğini söyleyip araç satışından sonra ise arabanın yedek anahtarlarının olmadığı yada kaybolduğunu ve anahtarları bulamadıklarını söyleyerek aracı tek anahtar ile aldıklarını dile getirmişlerdir.
Unutmayın ki TEK ANAHTAR HER ZAMAN RİSKTİR… ve bu yüzden araç alımları sırasında yedek anahtar talebinde bulunun yada aracı aldığınızda hemen bir oto anahtarcıdan araç anahtarınızı yedekletin çünkü tek olan anahtarın kaybolması durumunda anahtar çoğalttırma imkanını azalacak ve kayıp olan anahtarlar için anahtar çıkartma işlemi maliyetli olacaktır.
Oto anahtarları ve sonradan takılan oto alarm kumandalarının yedeklerini firmamızda kopyalamaktayız.
Oto anahtar yedeği ve immobilizer anahtar çoğaltma hizmeti vermekteyiz. Firmamıza ugrayıp araç anahtarınız için bilgi alabilir ve 2. el araç alımlarından sonra yedek oto anahtarı kopyalatabilirsiniz.Eskişehirde oto anahtarı ve oto kumandası yedeklemesi için escan çilingir e ugrayınız. Boş oto anahtar kap değişimi, sustalı anahtar ve sustalı kumanda tamiri ve kumanda kap yenilemesi ile uzaktan kumanda pili değiştirme hizmetimiz vardır.
oto anahtarı kopyalama

2 el araçlar için oto anahtarı kopyalama

Bir önceki yazımız olan Eskişehir İmmobilizer Anahtar başlıklı makalemizde eskişehir elektronik anahtar, eskişehir oto anahtarcı ve immobilizer anahtar hakkında bilgiler verilmektedir.