Topuzlu diye tabir ettiğimiz amerikan kapı kilidi kullanım esnasında değişik bir çalışma sistemine sahip olmasından dolayı bir çok kişinin dışarda veya içerde kilitli kalmasına yol açabilmektedir. Topuzlu amerikan kilit sistemleri kapı imalatı sırasında kilit yerleri sadece bu tip kilitlere uyum sağlayabilecek şekilde açılarak daha sonra kilit montajı yapılmaktadır. Amerikan kilitlerin takılmış olduğu kapılarda daha sonradan kapı kilidini farklı değişik bir kilit sistemi ile değiştirmek çok zordur.

Şık tasarımı ve parlak görüntüsü ile kullanıcılarını cezbetmekle beraber kullanım kolaylıgı da sağlamaktadır. Amerikan kapı kilit sistemleri içeriden kilitleme özlliğine sahip olup dışarıdan sadece kendi anahtarı ile açılabilecek şekilde tasarlanmışdır. Birçok kapıda kilit açılmaması, veya amerikan kapı kilidinin kilitli kalması gibi durumlarla karşılaşmaktayız. Yani otel tipi amerikan kapı topuzlu kilitler için çilingir hizmeti ve kilit açma işi için firmamızı arayan müşterilerimize servis araçlarımız ile adreslerine kapı açma ve çilingir hizmeti sunmaktayız.

Amerikan kapı kilidi açma çilingir hizmetinde kilit arızası veya içeriden kilidin düğmesine basılı kalması sonucu kapı kilidinin kilitli kalması gibi olaylar çok yaşanmaktadır. Bu kilitlerde kullanım esnasında kilidin arkasındaki düğmeye basılı kalması sonucu kişiler anahtarlarıda yosa dışarıda kalabilmektedir. Bu yüzden firmamızdan çilingir taleplerinde bulunmaktadırlar. Biz ise amerikan kapıların topuzlu kilit açma işlemleri için maymuncuk sistemiyle hasarsız olarak kapı açma işleri yapmaktayız. Topuzlu kapı kilidi açtırmak istediğinizde ise firmamız ile iletişime geçerek kapı açma ve çilingir servisimizden yardım alabilirsiniz.

Topuzlu amerikan kilit açma işlerinin yanı sıra firmamız topuzlı kapı kilidi montajı ve amerikan kapı kilitleri değiştirme işleride yapmaktadır. Sarı ve saten renk olmak üzere 2 renk olup birçok markanın da amerikan kapı kilit çeşitleri elimizde mevcuttur.Topuzlu Kilit Açma

Bir önceki yazımız olan Çelik Kapı Kilidi Açma başlıklı makalemizde çelik kapı kilidi açma, çilingir hizmetleri ve eskişehir anahtar hakkında bilgiler verilmektedir.