Anahtarcı ali anahtar ve kilit satışı yapan kapıda kaldığınızda kapı kilitlerinizi hasar vermeden açabilen usta bir çilingir‘ dir. Anahtarcı ali usta eskişehir doğumlu olup eskişehirde ikamet etmektedir. Senelerdir eskişehirde hizmet veren anahtarcı çilingir firması olan Escan Anahtar Kilit & Güvenlik Sistemleri firmasında çalışmaktadır. Uzun yıllardır bu firmada ustalık yapan anahtarcı ali usta eskişehirde kapıda kalmış olan veya yeni taşındığı evin anahtarlarını değiştirmek isteyen müşterileri için hizmet vermektedir.

Eskişehirde modern anahtarcılığın öncülerinden olan Escan Anahtar Çilingir Firması günümüz şartlarında kullanılmakta olan elektronik anahtar sistemlerinin satış montaj ve kopyalama işlemlerini yapmaktadır. Ali ustada bu firmada modern anahtarcılığın gerektirdiği yenilikleri takip ederek ürün parkurunu genişletmekte ve kullanıcılar için yeni ürünleri müşterilerine kazandırmaktadır. Eskişehir Anahtarcı Çilingir Ali Usta çilingir hizmetlerinde motorize araçları ve servis araçları ile eskişehirde tüm mahallelere hizmet vermektedir.

Çilingir Ali Usta hafta içi ve hafta sonuda açık olan firmasında çilingirlik hizmetlerinin yanı sıra kapılarınıza hırsızlar için anahtar kilit sistemi ve hırsız alarmları satışı ve montajı yaparak kapı kilitlerinizi hırsızların kırmaması ve kilitlerinizi açmaması için ek güvenlik sistemleri satış ve montajını yapmaktadır.

Çilingir Anahtarcı Ali Ustamız 3308 Sayılı Mesleki Eğitim Kapsamıza göre belirtilmiş olan Anahtarcılık ve Çilingirlik Ustalık belgesine sahip bir usta olarak sektöründe hizmet vermektedir.

Çilingir Ali Osman Usta

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Çilingir Video başlıklı makalemizde Çilingir Anahtarcılar, Çilingir Hizmetleri Eskişehir ve Çilingir Video hakkında bilgiler verilmektedir.