Eskişehirde ilklere imza atan çilingir firması eskişehir çilingir den müşterileri için bir ilk daha. Çilingir anahtarcı sektöründe eskişehir halkına hizmet veren firmamız müşterilerine ulaşabilmek ve iletişime geçebilmek adına fabrikasyon olarak anahtar fabrikalarına yapacağı yedek ev anahtarların üzerine ESKİŞEHİR ÇİLİNGİR TELEFON NUMARALARINI bastırarak müşterilerinin yaptırmış oldukları anahtar üzerinden çilingir ihtiyacı duyduğu anda en kısa sürede çilingir ustalarına ulaşmalarını sağlamıştır.

Eskişehir Çilingir Escan Çilingir olarak bizlere daha fazla maliyet getiren bu hizmeti müşterilerimizin bizlere en kısa sürede ulaşabilme düşüncesi ve kapıda madur olmama anlayışı ile gerçekleştirmiş olduğu bir çalışmadır. Bir kişi kapı kilidi bozulduğunda yada yedek anahtarı kapı kilidinin arkasında kaldığında elindeki anahtar ile kapıyı açamaz ama biz eskişehir çilingir den yaptırmış olduğu anahtar üzerindeki telefon numaralarımızı araması durumunda vereceği adrese en yakın motorize çilingir ustamızı yönlendirerek müşterimizin kapı ve kilit problemini çözerek en kısa sürede hizmet vermekteyiz.

Eskişehirde sektöründe ilkleri eskişehir halkının hizmetine sunan eskişehir çilingir firmamız güzdüz ve gece nöbetçi çilingir olarak hizmet vermektedir. Başta eskişehir merkez olarak diğer ilçelerede odunpazarı ve tepebaşı bölgelerine servis araçlarımız ile giderek çilingir kapı açma hizmetlerinin yanında anahtar ve kilit değişim servis hizmetide sunmaktadır.

Bizden yaptıracağınız ev anahtarları üzerinde yer alan çilingir telefon numaralarımız sizin gece yarısı yada olmadık bir anda sağdan soldan çilingir numarası aramadan en kısa sürede usta çilingirlere ulaşmanızı sağlar. Bu telefon numaralarımız size lazım olmasada bir arkadaşınız veya komşunuza mutlaka lazım olabilir…

Eskişehir Çilingir

 

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Çilingir Video başlıklı makalemizde Çilingir Anahtarcılar, Çilingir Hizmetleri Eskişehir ve Çilingir Video hakkında bilgiler verilmektedir.