Anahtarcı batıkent ihtiyacınızda bizleri arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Dışarıda kaldığınızda ÇİLİNGİR ihtiyacınız olduğunda yada kapı kilit ve anahtar değişimi için anahtarcı ustası ihtiyacınızda firmamız Batıkentte Anahtarcı hizmetleri vermektedir. Sektöründe uzun yıllardır eskişehir halkı için hizmet sunan firmamız başta batıkent olmakla beraber eskişehir’in birçok mahallesine servis hizmeti vermektedir.

Batıkent eskişehir’in gelişen yüzü olarak bilinmektedir ve buna son olarak birçok alışveriş merkezlerinin yanı sıra yeni yapımı tamamlanmış olan 3M Migros alışveriş ve eglence mekanı da eklenmiştir. Son dönemlerde batıkentde alışveriş yapılacak alanların kısıtlı olması akabinde bu açığı değerlendirmek isteyen alışveriş firmalarının girişimleri ile günden güne dolmaktadır. Batıkent artık eğlence ve alışverişini karşılayabilecek potansiyeli yavaş yavaş yakalamış durumdadır fakat hala bir eskiği bulunmaktadır. Batıkent mahallesinde oturan kişiler tamir ve tadilat için hala çarşıdan usta getirmek zorunda kalıyorlar. Batıkent mahallesinde işyeri yapılabilecek alan sıkıntısı olduğu için usta ihtiyacı olan kişiler diğer mahallelerden ve çarşıdan hala usta talebinde bulunmaktadırlar…

Biz eskişehirde kilit çilingir anahtarcı hizmetlerini tüm eskişehirde ve batıkentde sürdürdüğümüzü sizlere belirtmek isteriz. Eskişehir Batıkentde çilingir anahtarcı ustatası ihtiyacınız olursa bizi iletişim numaralarımızdan arayarak ev kapısı açma, oto kapısı açma, para kasası açma hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Çilingirlik hizmetlerinin yanı sıra yeni taşındığınız ev kapıları için anahtar ve kapı göbeği değişimi de yapmaktayız. Firmamız eskişehir merkez atatürk bulvarındaki işyerinden tüm eskişehir’e hizmet verebilecek potansiyele sahip bir firmadır.

Eskişehirde hizmet alabileceğiniz telefon numaralarımız başta batıkent olmakla beraber tüm eskişehir için geçerlidir. İletişim sayfamızdaki ve resim üzerinde yer alan telefon numaralarımızı telefon rehberlerinize anahtarcı batıkent numarası olarak kaydedebilirsiniz

eskişehir anahtarcı

eskişehir anahtarcı

Bir önceki yazımız olan Ev Anahtarları Neden Kırılır başlıklı makalemizde Anahtar Üretimi Nasıl Yapılır, Anahtarlar Neden Kırılır ve Ev Anahtarının Ham Maddesi Nedir hakkında bilgiler verilmektedir.