Eskişehirde alarm ve güvenlik sistemleri‘nin satış ve montaj işlerini yapmaktayız. Ürünleri işyerimizde inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Anahtarcılık ve çilingirlik mesleğinde uzun süredir eskişehirlilere hizmet veren firmamız Alarm ve Güvenlik alanlarında da değişik marka ürünler ile çalışarak siz eskişehirlilerin kapı ve kilit güvenliğini arttırarak hırsızlık olaylarının azalmasına katkı sağlamaktayız.

Eskişehirde Desi Alarm Güvenlik Sistemlerinin Satış ve Yetkili Servisi olarak hizmet vermekteyiz. Tüm ahşap ve çelik kapıların hepsine uyarlanabilir DESİ marka Parmak Okutmalı Kapı Kilitleri – PİKS grubunun yetkili servisi olarak eskişehirdeki tüm desi parmak izli kilitlerin tamir ve montaj işlerini yapmaktayız. Bunların dışında firmamız yine Desi markasının üretmiş olduğu ve yerli ürün olarak da bililen Desi Alarm Sistemlerinin satış ve montaj işlerini de yapmaktadır. Eskişehirde Alarm ve Parmak İzli Kapı Kilidi ihtiyacınızda firmamıza uyrayarak ürünleri görebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hırsızlara karşı geliştirilmiş olan ve daire kapıları için (ahşap veya çelik hiç farketmez) kapı kilit koruma sistemleri firmamız aracılığı ile montaj yapılmaktadır. Kapı kilit ve kasa koruma sistemi olarak mevcut kilitlerinize koruma sağlayan bu ek güvenlik parçaları hırsızların kapı ve kapı kilidini kırarak evlere girmesini engelleyen mekanik koruma sistemidir. Anahtarcılık ve çilingirlik hizmeti verdiğimizden dolayı eskişehirde ev ve işyerlerindeki güvenlik açıklarını görüyoruz ve  genelde hırsızların ev ve işyerlerine girdiği yerler dış giriş kapıları ve bina giriş kapılarıdır. Daire giriş kapılarının güçlendirilmesi sizi hırsızlardan gelebilecek olan tüm girişimlere karşı koruyacaktır. Hırsızlara karşı geliştirilmiş olan kapı kilit koruma sistemleri için firmamıza ugrayabilirsiniz.

Eskişehir Alarm Sistemleri

Eskişehirde anahtar kilit çilingir alanında verdiğimiz faaliyetlerin yanında sizlere alarm sistemleri, hırsızlara karşı kapı kilit koruma sistemleri ve kamera sistemleri ile tam destek vermeyi hedeflemekteyiz. Kapı ve kilit güvenliğinizi arttırarak sizleri dışarıdan gelebilecek olan girişimlere karşı koruma altına alıyoruz. Bunların yanı sıra sizlere konfor sağlayan parmak izli kapı kilidi ve uzaktan kumandalı kapı kilitlerinin satış ve montajları ile sizlere bu alanda da kullanım kolaylığı sunuyoruz.

Eskişehirde alarm sistemi, hırsıza karşı kapı koruma sistemleri, güvenlik kamera sistemleri ve mekanik anahtar kilit sistemleri satış ve montaj hizmetleri Escan Anahtar & Güvenlik Sistemleri’nde…

Alarm Kamera Güvenlik Sistemi

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Anahtarcı Yenidoğan Anahtarcı 0542 253 1649 başlıklı makalemizde anahtarcı, anahtarcı çilingir ve çilingir hakkında bilgiler verilmektedir.