Audi araçlarda kullanılan anahtarlara uyumlu 2 tuşlu sustalı çakı kumanda kabı dır. 1616 pil yataklı modeli olup, kumanda basma butonları aşınmış sustalı çakı kumandalar için uyumlu olarak içi boş üretilmiştir. 1616 kumanda pili yuvalı modeli olan audi 2 tuşlu çakı kumanda fiyatı için sayfanın altındaki soru cevap kısmından bize yazabilirsiniz.

Oto anahtarlarında sıkça görülen kumanda kap arızası olan basma buton lastiklerinin kopması yada zamanla yırtıldıktan sonra uzaktan kumandaya basıldığında kumandalı oto anahtarınızın çalışmaması dır. Kumandalı oto anahtarına sahip olan kişilerin bu gibi durumlarda anahtar fiyatlarının maliyetli olacağını düşünerek bu şekilde kullanırım diyerek olayı önemsememesi bir müddet sonra kendilerine daha büyük bir masrafa yol açacağının habercisi dir.

Anahtar kabı kırılmış ya da lastikleri aşınmış olan kumandalı oto anahtarlarınız için uyumlu boş kaplardan temin ederek az bir maliyetle araç anahtarınızın ömrünü uzatmış olursunuz… Şehir dışına kargo ile ürün gönderimi yapmaktayız, ürün gönderdiğimiz iller: Adana Adıyaman Afyon Ağrı Amasya Ankara Antalya Artvin Aydın Balıkesir Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur  Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Isparta İçel (Mersin) İstanbul İzmir Kars  Kastamonu Kayseri Kırklareli Kırşehir Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Kahramanmaraş Mardin  Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Şanlı Urfa Uşak Van Yozgat Zonguldak Aksaray Bayburt Karaman Kırıkkale Batman Şırnak Bartın Ardahan  Iğdır Yalova Karabük Kilis Osmaniye Düzce

Audi Anahtar Uyumlu 2 tuş sustalı çakı kumanda kasası 1616 pil yataklı modeli

Audi Anahtar Uyumlu 2 tuş sustalı çakı kumanda kasası 1616 pil yataklı modeli

Bir önceki yazımız olan Kapı Açma başlıklı makalemizde amerikan kapı açma, çelik kapı açma ve kapı hakkında bilgiler verilmektedir.