Bmw araçlarda kullanılan yeni tip anahtar kasasına uyumlu muadil üründür. 3 tuşlu olarak üretilmiş uyumlu model olup anahtar kabı aşınmış olan bmw kullanıcılarının hizmetine sunulmuştur. Anahtarı kırılan yada kumandasının basma butonları arızalanan, yada kopan kumandalı anahtarınız için muadil olan bu ürünü alabilirsiniz. Yeni model araçlar için üretilmiş olan 4 track anahtara sahip bmw oto anahtarlarına uyarlanabilmektedir.

Kumandanın kapagını açıp sizdeki basma buşu kopuk olan kumandalı anahtarın içerisindeki kumanda kartını ve immobilizer çipi uyumlu olan yeni anahtar kabının içerisine aktarım yaparak anahtar kabınızı yenilemiş olursunuz. Üzerindeki anahtar kumanda kabına presli olarak gelmektedir. Bu yüzden elinizdeki anahtar ile bir anahtarcıya giderek oto anahtarınızın dişini açtırmanız gerekecektir. Ürünü internet ortamından almak için yada anahtarınıza uyumlu muadil olan ürün fiyatını ögrenmek için bmw 3 tuşlu kumanda kabı 4 track fiyatı hakkındaki bilgiye ulaşmak isteyenler soru cevap bölümünü kullanabilirsiniz.

Escan çilingir olarak müşterilerimizin oto anahtar kaplarında yaşadıkları bir takım problemleri görerek, müşterilerimizin anahtar ve kumanda kap problemi yaşamamaları için araç markalarının muadil olarak üretilmiş boş oto anahtar kapları ve kumanda kasası çeşitlerinden almaya gayret etmekteyiz. Ürünler yan sanayi üretim olup araç anahtarlarına uyumlu olarak gelmektedir. Birçok marka ve model araçlar için oto kumanda kabı ve anahtar kasası çeşitleri ile Eskişehir halkına hizmet vermekteyiz. Oto anahtar kabı problemlerinizde firmamıza ugrayıp araç anahtarlarınızın ve kumandalarınızın basma buton lastiklerini ve kaplarını muadil uyumlu ürünler ile değiştirebilirsiniz.

Bmw 3 Tuş Yeni Kasa Anahtar Uyumlu Muadil Ürün 4 Track

Bmw 3 Tuş Yeni Kasa Anahtar Uyumlu Muadil Ürün 4 Track

Bir önceki sayfamızda tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerden Bmw Anahtar 3 Tuşlu Kumanda Kabı – 2 track modeline buradan ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bmw Anahtar Uyumlu 3 Tuşlu Kumanda Kabı - 2 track başlıklı makalemizde bmw anahtar, bmw kumanda ve bmw kumanda pili hakkında bilgiler verilmektedir.