Çilingirler günlerini çoğu zaman işyerlerinde oturarak sizden gelecek olan telefonları beklemekle geçirirler. Aynen biz eskişehir’in çilingir amcası ali usta ve diğer çalışanları gibi… Gün gelir anahtarını kaybetmiş olan bir müşterinin telefonu ile hemen verdiği adrese giderek insanların maduriyetlerini giderir, gün gelir çantasını çaldırmış olan bir bayanın kapıda kaldığında kapı kilitlerini açmak ve anahtarlarını değiştirmek için gideriz yada acil bir durum anında içeride mahsur kalmış bir çocuk yada haber alınamayan bir hasta insanın kapısını açmak için çilingir olarak kapı açmalara gideriz.

Bizim işimizde gün ve saat kavramı pek fazla olmadığı gibi gecede müşterilerimiz bizlere ulaşıp “ustacım kapıda kaldım lütfen yardım” dediğinde vereceği adrese çilingir servis araçlarımız ile en kısa sürede gitmek için çalışmaktayız. Bazen çağardıkları çilingir amcaları kapıya varmadan biz kapıyı açtık size gerek yok gelmeyin deseler de yine biz eskişerin çilingir amcası olarak gece ve gündüz çalışan tüm elemanlarımız ile eskişehir halkı için hizmet veremekteyiz.

Biz senelerdir eskişehirde anahtarcı çilingir sertöründe kaliteli hizmet veren bir firma olma anlayışı ile dürüst çalışan ve bu dürüstlükden ayrılmama hedefinde olan birfirma olarak kapı açma çilingirlik hizmetleri yanı sıra kapı anahtar ve kilit değişim işleride yapmaktayız. Bunların yanı sıra çelik ve ahşap kapılara hırsızların kilitlerinizi açamaması için kilit koruma sistemleri takarak hırsızların kapılarınızı açmasını önleyen sistemlerin kurulumunu ve hırsız alarmlarının satış ve montajlarınıda yapmaktayız.

Eskişehirde anahtarcı amcanın ögütlerini dinleyenler bir yere giderken kapı kilitlerini muhakkak kilitleyip evlerinden öyle ayrılıyorlar. Sizde evinize geldiğinizde bir süpriz ile karşılaşmak istemiyorsanız çilingir amcanızın dediklerine uyarak güvenliğinizi arttırabilirsiniz.

Anahtarcı Çilingir Amca

 

 

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Fatih Anahtarcı 0542 253 1649 başlıklı makalemizde Anahtar Kilit Hizmetleri, eskişehir çilingirciler ve Eskişehir Fatih Çilingir hakkında bilgiler verilmektedir.