Eskişehirde çiligir hizmetleri ÇilingirEskişehir firması olan Escan Çilingir tarafından sunulmaktadır. Firmamız eskişehir merkez Akarbaşı Mahallesi Atatürk Bulvarı No:10/A daki işyerinden eskişehirde anahtar ve kilit işleriniz için servis çIkartarak tüm eskişehirde hizmet sunmaktadır. Servis araçları ile eskişehir genelinde sürdürmüş olduğu hizmetlerin başında kapı açma ve çilingir hizmetleri gelmektedir. Firmamız kapı açma konusunda teknolojiyi takip ederek birçok marka kapıkilidini hasarsız olarak kapı ve kilide zarar vermeden açabilecek ekipmanlara sahipdir.

Çilingir Eskişehir Escan Çilingir olarak hizmet verdiğimiz alanlarda çalıştırmış olduğumuz usta personeller işinin bilincinde olup gerekli egitimleri alıp beceri sahibidirler. Her bir ustanız alanlarındaki kusrları başarı ile bitirerek ustalık belgelerini almışlar ve yine herbiri bu sınavların sonunda ise usta ögreticilik sınavlarını da kazanarak anahtarcılık ve çilingirlik alanlarının en üst düzey belgesine sahip olmuşlardır.

Büynemizde çalışan personellerimizde herhangibir sabıka kaydı ve sicil bozukluğu bulunmamaktadır…

Kale kapı kilitleri için maymuncuk sistemleri ile kapı açma, bilyalı anahtarla kapı göbekleri açma, hırsızlar için geliştirilmiş sistem olan çelik kapı kilitleri ve tırnaklı çelik kapı modelleri nin de kilitlerini hasarsız şekilde açabilme yeteneğine sahip olan firmamız teknolojiyi yakından takip ederek mekanik ve elektronik kapı kilit sistemlerinin satış ve montajlarınıda yaparak eskişehirde hizmet sunmaktadır.

Eskişehir çilingir numaralarımızı arayarak bizlerden kapı açma, çilingir hizmetleri ve eskişehiranahtarcı alanlarında hizmet alabilir kapı kilit göbeklerini değiştirebilirsiniz. Bizlere ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız ise (505) 933 59 56(542) 253 16 49(222) 220 63 32

Eskişehir Çilingir

Çilingir Eskişehir Numaraları

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Çilingirler başlıklı makalemizde anahtarcı, çilingir ve eskişehir anahtarcı hakkında bilgiler verilmektedir.