Kapıda kalan müşterilerin başında genellikle ögrenci kesimi yer almaktadır. Çilingir eskişehir bağlar  bölgesinde kapıda kalanların büyük bir çoğunluğu ise ya anahtarlarını kapı üzerinde unutmuş olurlar yada anahtarlarını kaybetmiş olmalarından dolayı evlerine girememe sıkıntısı ile biz çilingirler ile iletişime geçip hizmet almak isterler. Anadolu üniversitesi yakınlarında bağlar bölgesi diye bilenen bu alanlardaki ögrencilerin çoğu kalmış oldukları apartların kapı kilitlerini açtırmak için gece ve gündüz açık çilingir arayarak kapılarını açtırmak isterler ama günün her saati açık bir çilingir bulmak elbetde kolay olmayacaktır. Bağlar bölgesi olarak bilinen bu yerlerdeki daire ve apartların kapı ve kilitlerinin açılması, anahtar ve kilitlerin değişmesi, amerikan oda kapı kilitlerinin hasarsız açılarak tekrar kullanılar hale getirilmesi gibi çilingir anahtarcı hizmetlerine dair tüm çilingir işleriniz için bizi iletişim numaralarımızdan aramanız yeterli olacaktır.

Bu alanlardaki ögrenci potansiyelinin yüksek olması ile anahtarcı ve çilingir talebini karşılamak adına piyasada malesef çilingir işinden anlamayan kayıtdışı çalışan ve korsan iş yapan kişilerin çoğaldığıda bilinen bir gerçektir. Anahtar değişimi yada çilingir ihtiyacı duyduğunuzda yapılacak işin ustasından hizmet almak sizi hem maddi anlamda sıkıntıya sokmaz hemde ileride doğabilecek olan birsürü olumsuzluklardan korumuş olur. İşin ehli olmayan bir kişi ile iletişime geçmeniz durumunda ise gelen kişinin işyeri ve çilingir kaydı olmadığı için maymuncuk kullanma yetkiside olmayacaktır. Maymuncuk kullanmadan kapı açan bir kişi kapı ve kilitleri bozarak kilidinize zarar verebilir ve hatta bunun sonucunda kapı kilitlerinizi bile değiştirmek zorunda da kalabilirsiniz…

Biz eskişehirde ustalık belgesine sahip olan çilingir ustalarımız ile birçok mahallede çilingirlik hizmeti anahtar ve kilit işlerinde müşterilerimize hizmet verdiğimiz gibi servis araçlarımızlada bağlar çilingir, bahçelievler çilingir hatboyu, sütlüce çilingir ve yenibağlar çilingir ihtiyacınızda da siz müşerilerimize hem gece hemde gündüz kapı açma servisi olarak hizmet veriyoruz.

çilingir eskişehir bağlar

 

Bir önceki yazımız olan Büyükdere Çilingir başlıklı makalemizde büyükdere anahtarcı, Büyükderede Çilingir Servisi ve Eskişehir Büyükdere Anahtarcı hakkında bilgiler verilmektedir.