Citroen oto anahtarlarını çoğaltıyor yedek kontak anahtarı kopyalama ve elektronik çipli anahtar yedeği çıkartıyoruz. Citroen otomobil anahtarı yedeği ihtiyacınızda işyerimizden yedek anahtar temini yapabilirsiniz. Citroen araçların C1 C2 C3 Berlingo ve diğer modelleri  farklı diğer araç markalarında olduğu gibi anahtarlarında çip yani hırsızlığa karşı immobilizer yazılımlıdır. İmmobilizeri yüklü olmayan yedek otomobil anahtarı aracınızın sadece kapısını açacağı ama aracı çalıştırmayacağı için sizin işinize pek de olsa yaramaz. Aracın kontağını çalıştıran bir anahtar için ise imobilizer çip yüklenilmesi gerekir.

Citroen C1 C2 C3 Berlingo Kontak Anahtarı Yedekleme

Citroen C1 C2 C3 Berlingo Kontak Anahtarı Yedekleme

 Citroen yedek anahtar ihtiyacınızda arabayı çalıştıran yedek kontak anahtarı ve sadece kapıları açan yedek kapı kilidi anahtarı kopyalama işlemi işyerimizde garantili olarak yapılmaktadır. Aracınız ile gelerek bu anahtarların yedeğini deneyerek test edip alabilirsiniz.

İşyerimizde bu anahtarları bilgisayarlı makinalar ile çoğaltıyor ve çipli yazılıma sahip citroen kontak anahtarı üretiyoruz. Bu orjinal kumadalı citroen anahtarlarında pil bitiminde kumanda açmıyorsa pil değişimi yaparak kumandanızın çalışmasını sağlıyoruz. Elektronik kart üzerinde bulunan kumanda basma tuşları çalışmadığında tuş yenileme ve kumanda lehim işleri yapıyor, Oto kumanda kabı ve anahtarı kırıldığında anahtar tamiri ve kumanda kabı yenileme işlemi ile anahtar ve kumandalarınızı çalışır ve daha kullanışlı hale getiriyoruz. Bu saydığım işlemleri tüm citroen oto anahtarları için uyguladığımızı ve sustalı anahtar kullanmak isteyenler için elinizdeki anahtaları sustalı dönüşüm kumanda kaplarına monte ederek anahtarlarınızı sustalıya çeviriyoruz.

 

Bir önceki yazımız olan Elektronik Anahtar başlıklı makalemizde Elektronik Anahtar, immobilizer anahtar ve Teknolojik Anahtarlar hakkında bilgiler verilmektedir.