Citroen C1 Kontak Anahtarı Kopyalama

Citroen C1 Kontak Anahtarı Kopyalama

Citroen C1 oto anahtarı ihtiyacınızda aracınızın kontağını açıp aracı çalıştıran immobilizer elektronik anahtarın yedeğini firmamız sizler için kopyalıyor. Eğer C1 aracınızın yedek bir anahtarı yoksa yedek anahtar yaptırmak sizleri ilerde anahtar kaybolmasında büyük bir sıkıntıdan kurtarır unutmayınız !!! Böyle bir olumsuz olayda yedek anahtarınız olmadığında yeni anahtarın yapılması maddi anlamda hem yüksek meblahlara çıkacağı ve elinizde anahtar numunesi olmadığı için araç beyninin sökülüp elektronik kodun alınması ve kapı kilitlerinin sökülüp mekanik kilit şifresinin oluşturulup yeni anahtarın çıkartılması çok fazla zaman alacağı için muhakkak oto anahtarınızı yedekletin.

Tek anahtar her zaman risk olduğu için elinizdeki oto anahtarınızı kaybetmeden gelerek Citroen C1 yedek kontak anahtarı sahibi olabilirsiniz.

Citroen c1 araçların anahtarlarında bulunan çip yazılımları sayesinde oto hırsızlığı artık mümkün değil. Hal böyle olunca immobilizeri olmayan mekanik kapı anahtarı ise aracınızı çalıştırmaz. İmmobilizer oto anahtarları içerisindeki çip yazılımı sayesinde anahtar araç kontağına takıldığında manyetik olarak araç kontağında bulunan anten sayesinde anahtar bilgisi algılanır ve araç beynine sinyal gönderilir. Araç manyetik olarak okuduğu bu sinyali beyinde doğrularsa elektrik ve yakıt sistemi devreye girer ve sadece bu sayede aracınız çalışmış olur. Citroen C1 İmmobilizer anahtar ihtiyacınızda işyerimize ugrayarak oto anahtarınızı yedekletebilirsiniz.

Birçok marka otomobil, minibüs ticari araç ve kamyonların yedek çipli elektronik yazılım kontak anahtarlarını biz kopyalıyoruz. Oto anahtarı çoğaltma, kumanda pili değişimi, oto kumandası yedekleme ve anahtar kumanda tamiri işlerinizde firmamız sizlere hizmet vermekte olup yedeklemesini yaptığımız tüm oto anahtar modellerine oto anahtarı çeşitleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Citroen C1 Anahtarı

Citroen C1 Anahtarı

Araç anahtarınız zaman içerisinde kullanıma dayalı sorun yaşadıysa kumanda lastikleri koptuysa ve eletronik kumand kartı üzerindeki butonları düştüyse biz bu kapların ve anahtarların yenilemesini yapıyoruz. Oto anahtarınız cebinizi deliyorsa bu anahtarları sustalı anahtar olarak değiştirip yeniliyor ve daha kullanışlı hale getiriyoruz.

Citroen kontak anahtarı C1 yedek immobilizer anahtar ve oto anahtarı yedeği ihtiyacınızda işyerimize aracınız ile gelerek yedek araç anahtarınızı yaptırabilir ve test ederek alabilirsiniz. Aracınızın kapıları kilitli kaldığında ve anahtarlar içerisinde kaldığında bizden C1 Kapı Kilidi Açma Citroen oto çilingir hizmeti alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Elektronik Anahtar başlıklı makalemizde Elektronik Anahtar, immobilizer anahtar ve Teknolojik Anahtarlar hakkında bilgiler verilmektedir.