Ford B Max otomobil çilingir servisimiz sizlere kapıda kaldığınızda yani araç anahtarlarınızı aracınızın içerisinde unutarak kapının kilitlendiği durumlarda oto çilingirci olarak hizmet vermektedir. Firmamız bu ve buna benzer durumlarda araç anahtarlarının bagajda unutularak kapıların kilitlenmesinde yada kontak üzerinde anahtar varken araçtan indiğinizde otomatik olarak kapıların kilitlenmesi sonucu firmamızda çalışan ustaları ile iletişime geçen müşterilerimiz için profesyonel çilingir hizmetleri veriyor.

Araçların kapı kilitleri ve kilit güvenlik sistemleri birbirlerinden farklı olsada tüm araçlar için bizden otomobil kapısı açma hizmeti alabilirsiniz. Biz oto çilingir hizmetlerinde profesyonel olarak çalışarak araçlarda oto açma maymuncuk setleri ile araç kapı kilidi açıyoruz. 20 yılı aşkın hizmet süremiz içerisinde birçok marka ile çalışmış olup bu markalar arasında Ford B Max araçlarda yer almaktadır.

Firmamız oto çilingir hizmetleri dışında sizlere çelik kapı kilitlerini açma, ev kapısı açma işyeri kapı kilidi açma ve bunların dışında çelik para kasalarını açıyor ve kayıp olan anahtarlarına yedek anahtar kopyalıyor ve kilit değişimi hizmeti veriyoruz. Bu yüzden BİR GÜN LAZIM OLABİLİR DİYE iletişim numaralarımızı cep telefonlarınıza kaydetmenizi tavsiye ederiz.

Ford B Max Kapı Kilidi Açma Oto Çilingir Servisi

Ford B Max Kapı Kilidi Açma Oto Çilingir Servisi

İşyerimizde birçok araç marka ve modeli için oto anahtarı kopyalama, oto kontak anahtarı çipli immobilizer yazılımlı elektronik anahtar çoğaltma hizmeti veriyoruz. Tüm bu markalara ait bilgilere ulaşabileceğimiz sayfamız oto anahtarları sayfamızdan marka ve modeline göre araç anahtarlarını inceleyebilirsiniz.

Araba anahtar ve kumandaları zamanla kullanılırken aşınır veya yere düşmesi sonucu kumandaları çalışmaz, lehimleri atar veya kumanda tuşları switch leri özelliğini yitirebilir. Biz bu gibi durumlarda ise oto anahtarı kırılan müşterilerimiz için yeni anahtar çekiyoruz. Kumanda kabı yıpranan ve lastik butonları kopan oto kumandalarını yeni anahtar kapları ile değiştirme yaparak kullanışlı ve şık hale getiriyoruz. Kumanda pili biten araç anahtarları için pil değişimi yapıyoruz. Pil değişimi için işyerimize gelerek araç anahtarlarına pil taktırabilirsiniz. Değişimini ve yenilemesini yaptığımız oto kumanda kaplarına buradan ulaşabilirsiniz. Anahtar ve kap değişimi için sizleri işyerimize bekliyoruz.

Ford B Max otomobil kapısı açtırmak için hizmet alabileceğiniz gibi yukarıda saydığımız ev işyeri ve otomobil kapı ve kilit işlerinizde de bizimle iletişime geçip hizmet alabilirsiniz. Eskişehir’in Çilingir firması olarak sizlere Oto Çilingir hizmeti vermekten gurur ve mutluluk duyuyoruz. Sizlerde iletişim numaralarımızdan arayarak bizden hizmet almaktan çekinmeyiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Volkswagen Oto Çilingir başlıklı makalemizde eskişehir oto çilingir, oto çilingir ve Oto Çilingir Hizmeti hakkında bilgiler verilmektedir.