Citroen berlingo anahtarı ile ilgili işlerinizde, yedek kapı anahtarı kopyalama, elektronik çipli kontak anahtarı çoğaltma, berlingo kumanda tamiri, kumanda pili değişimi ve sustalı anahtar dünüşümü işlerinizde işyerimizden hizmet alabilirsiniz. Otomobil anahtarlarında bulunan çipleri kopyalayarak sizlere çalışır şekilde kontak anahtarı üretiyoruz. Bu anahtarları bilgisayarlı anahtar kopyalama makinalarımız ile aynı gün kısa sürede çoğaltıp sizlere teslim ediyoruz. Berlingo oto anahtarınızın bir yedeği yoksa ve kayıp olması durumunda kayıptan yeni anahtarın üretilmesi çok zor olduğu için hem çok zaman alıp hemde maliyetli olacaktır unutmayınız. Bu yüzden citroen berlingo yedek anahtarı yaptırmak için sizi işyerimize bekliyoruz.

Citroen Berlingo Anahtarı

Citroen Berlingo Anahtarı

Yedeği olmayan çipli oto anahtarının kaybolmasında elde araca ait hiç bir mekanik ve elektronik anahtar ve şifre olmadığı için kayıptan anahtar yaptırmak zorunda kalanlar ilk etapta araç beynini söktürerek çip yazılımını çözdürmeleri gerekir. Daha sonrasında kapı veya kontak kilidi sökülerek mekanik anahtar şifresi hazırlanır. Bu işlemlerin ayrı ayrı sıfırdan yapılması sizi zaman açısından uğraştıracağı gibi maddi anlamda da üzecektir. Bu duruma düşmemek için sizde aracınıza hemen bir yedek anahtar yaptırınız.

Berlingo yedek kontak anahtarı kopyalayan firmamız bu araçların kumandalı orjinal anahtarlarının kumanda pil değişimini yapmaktadır. Araç kumanda pilleri kullanıma bağlı olarak 1 sene veya daha kısa sürede bitebilmektedir. Kumanda pil değişimi için dikkat edilecek olan hususlara dikkat ederek kumanda pilini değiştirip sizlere kumandalarınızı teslim ederiz.

Anahtar üzerinden kumandalı berlingo anahtar modellerini sustalı anahtarlar ile değişim yaparak anahtarınızı sustalıya çevirip cebinizi delmeyecek şekilde sustalı olarak yeniliyoruz. Citroen oto anahtar ve sustalı kumanda kaplarına citroen kumanda kapları sayfamızdan ulaşabilrisiniz. Bu sayfa üzerinden otomobil anahtarınızın basma tuşları koptuysa ve anahtarları kırıldıysa buradaki ürünler ile değiştirerek yeniletebilirsiniz.

Citroen berlingo kapı kilidi açma berlingo oto çilingir ihtiyacınızda firmamız sizlere profesyonel kilit açma hizmeti vermektedir. Araç içerisinde yada bagajında unutulup kapıların otomatik kilitlenmesi sonucu kapılarınızı açamazsınız. Bu gibi durumlarda citroen oto çilingir servisimiz sizlerin hizmetindedir.

Citroen berlingo kontak anahtarı, berlingo immobilizer anahtar, citroen çipli yedek anahtar ve berlingo araç anahtar ihtiyacınızda işyerimizden hizmet alabilirsiniz. Oto anahtar kopyalama ve kumanda tamiri servisimiz sizlerin hizmetindedir.

Bir önceki yazımız olan Elektronik Anahtar başlıklı makalemizde Elektronik Anahtar, immobilizer anahtar ve Teknolojik Anahtarlar hakkında bilgiler verilmektedir.