Citroen C3 araç modellerinin tümü ve C3 Picasso modeli için yedek anahtar çoğaltma, kontak anahtarı kopyalama hizmetimiz vardır. Yedek anahtarı olmayan araç sahipleri oto anahtarını düşürdüğünde çalıştırmaz aracı açmaz. Bu görülebilen bir arıza tipi iken araç anahtarınız tek ise ve kaybettiğinizde de sizi belli başlı bir takım sıkıntılar bekler unutmayınız.

Oto anahtarı kopyalama hizmeti veren firmamız aracı çalıştıran yedek kontak anahtarı ihtiyacı olanlar için aynı gün iş yerimizde anahtar üreterek sizlerin yedek anahtar ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Marka ve modeli ne olursa olsun firmamızdan bu konuda hizmet alabilir ve kopyalamasını yaptığımız araç anahtar modellerine oto anahtarları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Citroen C3 Picasso Anahtarı Çoğaltma

Citroen C3 Picasso Anahtarı Çoğaltma

Firmamız sizlere oto anahtarı üzerine kapsamlı hizmet vermek için çalışmakta olup firmamızdan arahtar sıkıntıları halinde hizmet alabilirsiniz şöyle ki; Araç anahtarınızın kumanda kabı yıpranmışsa veya anahtarları kırılmışsa firmamız bu anahtarları yenileyerek eski randımanda çalışmasını sağlar. Arızalı olan veya çalışmayan kumandalar için kumanda tamiri ve kumanda pili biten araç anahtarları için pil değişimi yapıyoruz. Kumanda üzerinde bulunan basma lastiklerinin kopması durumunda kumanda kabı değişimi yaparak anahtarlarınızı yeniliyoruz anahtarlarınız bu sayede daha kullanışlı ve şık hale geliyor.

Araç kumandalarının bir sıkıntısı da elektronik kart üzerindeki butonların kopması ve kumanda etmemesi problemidir. Bu kumandaların elektronik basma tuşlarınının yenilenmesini yapıyor ve arızalı olan tuşları değiştirerek kumandalarınızı çalışır hale getiriyoruz. Kırılmış olan araç anahtarlarını yenileyerek tekrar çalışmasını sağlıyoruz. Tüm bu hizmetleri firmamız sizlere işyerinde sağlıyor. Sizde oto anahtarınız ile ilgili sıkıntılarda iş yerimizden hizmet alabilirsiniz. Firmamızın değişimini yaptığı anahtar kap modellerine ise oto anahtar kapları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Araç sahiplerinin bir diğer sıkıntısı ise bu olayları yaşadıklarında anahtarların kapıları açmaması durumudur. Araç anahtarınız kapıyı açmıyorsa, akü bittiği için kapılar anahtar ve kumanda ile açılmıyorsa veya anahtar kontakta iken araç kendini otomatik kilitlediyse bizden kapı kilitlerinin açılması için oto çilingir hizmeti alabilirsiniz. Araç kapısının açılması için yapmanız gereken iletişim sayfamızdan usta çilingirlerimizi arayarak kapı açma servisi talebinde bulunmak olacaktır.

Citroen c3 picasso elektronik anahtar çoğaltma ve kumanda tamiri yapan firmamızdan aracınızı çalıştıracak yedek kontak anahtarı yaptırabilrisiniz.

Citroen C3 Picasso Anahtarı hakkındaki yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki Sosyal Paylaşım Butonları ile hemen paylaşınız..

Bir önceki yazımız olan Elektronik Anahtar başlıklı makalemizde Elektronik Anahtar, immobilizer anahtar ve Teknolojik Anahtarlar hakkında bilgiler verilmektedir.