Türkiyede ev işyeri alarmları ve parmak izi kilit sistemleri alanında kendisini ispatlamış ve sektörün öncüleri arasında yerini almış olan DESİ firmasının türkiye genelindeki yetkili servis ve bayilerine düzenlemiş olduğu eğitim seminerleri 8 – 9 – 10 – 11 mayıs tarihleri arasında Alanya Bera otelde düzenlenmiştir. Türkiye genelinde bulunan yaygın servis ağına sahip olan firmanın bayi ve servisleri bu yıl düzenlenen eğitim seminerine büyük bir katılım göstermiş ve katılım sonucunda ürünler ve yenilikler hakkında bilgilendirilmiştir. Her yıl düzenli olarak DESİ Alarm Güvenlik Sistemleri tarafından yapılan bu eğitim seminerleri bu yıl ise 8-9-10-11 mayıs tarihinde Alanya Bera otelde düzenlenmiştir.

Eskişehirde Desi alarm ve parmak izi kilit sistemleri satış ve servisliğini yapan firmamız 4 gün boyunca düzenlenen bu eğitim seminerlerine geçen yıllarda olduğu gibi bu yılda katılım göstermiştir. Bu yılki seminerde ürünler grubunda yapılan bilgilendirme eğitimlerini 2 ayrı katogoride inceleyebiliriz.

Desi Alarm Güvenlik Sistemleri

Ev ve İşyeri Alarmları

Desi firması geçmişten günümüze kadar %100 yerli sermaye ile üretim yapan bir Türk Firmasıdır. Bünyesindeki mühendisler ile ortak bir çalışma ile arge çalışmalarını sürdürerek büyümeye devam etmektedir. Geçmiş yıllarda hepimizinde hatırladığı gibi oto alarmlarında gördüğümüz DESİ markasını artık çoğu işyeri ve evlerde de rahatlıkla görmekteyiz. Günümüzde oto alarmları dışında ev ve işyeri alarmları üretimi yaparak servisleri aracılığı ile tüm türkiyede bu ürünlerini müşterilerine ulaştıran firmanın ürünleri hırsızlıktan korunma ve güvenlik amaçlı birçok bina ve işyerinde kullanılmaktadır.

Günden güne değişen teknoloji ile kendini geliştiren firma alarm grubunda birçok yeni ürünü ile müşterilerine alarm cihazları sağlamaktadır. Bu alarm ürünlerinden bazıları ise;

  • Desi alarm Ecoline W
  • Desi alarm Ecoline W+
  • Desi alarm Proline WKS
  • Desi alarm Proline WTKS
  • Desi alarm Proline WTKS+  alarm sistemleridir.

Bu yıl alanyada düzenlenmiş olan bu eğitim seminerinde alarm cihazlarına bir yenisi daha eklenmiş ve bu ürünün tanıtımı gerçekleştirilmtir. Desi alarmın bu sene için üretmiş olduğu alarm modeli ise Midlıne Alarm modelidir. Bu yeni nesil midlıne alarm ise diğer alamlar gibi kullanıcıları tarafından beğenilip çok satılacağa benziyor…

Parmak İzli Kilit Sistemleri
Parmak İzi Kilit Sistemi

Türkiyenin dışında dünyadada DESİ parmak izi kilit sistemlerinin patentini almış olup artık türkiyede parmak izli kilit sistemleri alanında ses getirir olmuştur. Birçok kullanıcı desi parmak izi sistemleri ile evlerine anahtar kullanmadan girip çıkmakta ve parmak izi konforu ve güvenliğini yaşamaktadır. Parmak izli kilit sistemleri ise 2 ayrı modelde tasarlanmış olup kullanıcısına sunulmuştur. Bu parmak izki kapı kilit sistemlerinden ilki kapı imalatı sırasında yada sonradan kapılara takılan parmak izi + kumanda + alarm özelliği olan ve okuyucu ile ünitenin haberleşmesi kablo bağlantısı ile  sağlandığı Piks modeli, diğeri ise okuyucu ve motorlu barelin radyo frekansı ile kablosuz olarak veri tarnsferi yaptığı Utopic modelidir.

Yine bu yılki eğitim seminerinde ürün geliştirme sonucu ortaya çıkan yeni bir ürün olan Ütopic 2 bizlere tanıtılmıştır. Bu ütopic2 ütopic1 e göre daha görsel bir yapıda olup parmak izi okuyucu bölümünde değişikliğe gidilmiştir. Desi Alarm güvenlik sistemlerinin bu yıl piyasaya sunulan yeni parmak izli kilit sistemi Ütopic 2 yeni oluşunun yanısıra hızlı çalışması ilede fark edilen bir özelliğe sahiptir. Ütopic 1 e göre daha hızlı kilitleme ve açma özelliğine sahip olan bu üründe yine diğer ürünler gibi türkiyenin çeşitli illerinden gelen biz yetkili servislere tanıtılarak bilgilendirme sağlanmıştır.

Uzun yıllardan beri sektöründe müşteri memnuniyetini yakalama adına günden güne kendini ve ürünlerini geliştiren ve %100 yerli sermaye ile Türkiyeyi dış ülkelere en iyi şekilde tanıtımını gerçekleştirmek adına kendi ürettikleri Türk Ürünlerini yabancı ülkelere ihrac ederek büyüyen DESİ Alarm Güvenlik firmasına 2014 yılı yetkili servisleri bilgilendirme eğitim seminerlerinde vermiş oldukları eğitimlerden dolayı teşekkür ederiz. Bundan sonraki ticari hayatlarında başarılar dileriz…

Desi Ev ve İşyeri Alarm Sistemleri

Desi Parmak İzli Kilit Sistemleri

Eskişehir Yetkili Servis ve Bayisi Escan Anahtar Güvenlik Sistemleri

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Anahtarcı Yenidoğan Anahtarcı 0542 253 1649 başlıklı makalemizde anahtarcı, anahtarcı çilingir ve çilingir hakkında bilgiler verilmektedir.