Passat Oto Çilingir

Birçok araç markasında olduğu gibi volkswagen gurubunda da kapı açma otomobil çilingirliği konusunda yer alan araçların başında passat oto çilingir hizmetlerimiz gelmektedir. Volkswagen araçların bir çoğunda var olan özelliklerden bir tanesi de passat araçlarda uygulanmıştır. Volkswagen passat otomobillerde araçtan inildikten sonra otomatik olarak kapılar kendini 20 sn. sonra kilitlemektedir. Bu sistem size çoğu zaman ek güvenlik sağlasada bunun dışında aracın anahtarını içeride unuttuğunuzda ise bu sistem sayesinde sizi kapıda bırakacak bir uyğulama olduğunu unutmamanız gerekir.

Volkwagen passat araçların kilit sistemleri piyasada bulunan bir çok araçtan farklı olarak üretilmiştir. Araçtan inildiğinde kapıların 20 saniye sonra kilitlenmesi sonucunda kilitli bir passat aracı oto çilingir ile açmak için anahtar yuvasından maymuncuk yardımı ile kapınızı açtırmanız gerekir. Passat ta bulunan bu özel kilit sistemi sayesinde diğer otomobillere uygulanan oto çilingir hizmeti ile bu araçlardaki kilitleri açmak imkansızdır. Sadece volkswagen grubu araçlar için üretilmiş olan özel kapı açma maymuncukları ile bu araçların kapı kilitlerini açabilmek mümkündür.

Volkswagen Oto Çilingir

Passat Oto Kapısı Açma

Fotoğraflarda paylaştığımız gibi passat oto kapısı açma hizmeti verdiğimiz bir araç sergilenmektedir. Özel kilit yapısına sahip olan passat otomobillerin kapı kilitleri araçdan inildiğinde kendini belli bir süre sonra otomatik kilitleleme özelliği ile kilitlemektedir. Böyle bir durumda ise kilitlenmiş olan kapıların açılması için sizlerin passat oto kapısı açma hizmeti almanız gerekecektir. Profesyonel çilingir ekibimiz elinde bulunan özel maymuncuk setleri ile bu konumda kalmış olan arabalarda araç kendini otomatik kilitlediyse veya passat aracınızın anahtarı bagajda kaldıysa ve bagajınız kilitlendiyse yada anahtarlarınızı aracınızın içerisinde unuttuysanız kapı kilidinizden aracınızı maymuncuk yöntemi kullanarak kilitlere hasar vermeden açmaktadır.

Kapı açma oto çilingir konusunda uzman ekibimiz birçok markanın tüm modellerine oto çilingir hizmeti vermektedir. Otomobil firmaları araç üretiminde kapı ve kilit sistemlerini üretim yılına göre değişik özellikte dizayn ederek tasarlamakta ve günümüz teknolojisinde üretim yaparak kullanıcısının hizmetine sunmaktadır. Araçınız ne marka olursa olsun oto çilingir ihtiyacınızda bizden yardım alabilirsiniz.

Passat Oto Çilingir

Passat Oto Çilingir

Passat oto çilingir servisimiz aracınızına özel olarak üretilmiş olan çift emniyetli kilit sistemini oto maymuncuklarımız ile hasar vermeden açabilmektedir. Resimdeki görülen 2012 model yeni nesil passat aracın hasarsızca kapı kilidinden aracı açma yöntemi kullanarak kapının açıldığını görmekteyiz. Bu hizmetimiz tüm volkwagen serisi araçlar için geçerli olup eğer sizinde bir volkswagen grubuna dahil olan bir araçda kilit açma işlemi için oto çilingire ihtiyacınz olursa bizi çekinmeden arayabilirsiniz.

Oto çilingir, oto kapısı açma, araba kapı kilidi açma ve anahtarı içeride kalan ve bagajda unutulan araçlar için kapı açma ve otomobil çilingiri ihtiyacınızda iletişim numaralarımızdan arayarak bizden oto çilingir ustası talebinde bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Çilingir Malzemeleri başlıklı makalemizde Anahtar Çilingir Malzemeleri, Çilingir Aletleri ve Çilingir Aparatları hakkında bilgiler verilmektedir.