Ege teta uzaktan kumanda alıcıya kodlama frekans tanıştırma hizmetimiz vardır. Kollu bariyer garaj kapısı veya otomatik bahçe kapılarında kullanılan araç giriş çıkışı için otopark alanlarında kullanılmak üzere takılmış olan otomasyonların uzaktan kumanda vericisi kumanda frekans tanıtma – kodlama prosüdürü ile kumanda alıcısına yüklenerek yedek kumanda elde edilir. Orjinal olarak getireceğiniz ege teta veya farklı markaların kumandasını alıcıya tanıtma hizmetini veren firmamız alıcıya frekans yükleme işlemi ile ihtiyacınızı karşılamak için hizmet verir. Bünyemizde bulunan özel sınıfta yer alan uzaktan kumanda çeşitlerine kumanda çeşitlerimiz sayfasında ulaşabilirsiniz.

Yedek yapılacak olan kumandaların alıcıya frekans yükleme işleminde aldığınız kumandanın özelliğine bağlı olarak yükleme işlemi değişecektir Bu nedenle alıcıya kumanda yükleme prosüdürü alıcı ve kumandanın özelliğine bağlı olarak değişir.

Uzaktan Kumanda Alıcıya Yükleme

Alıcıya Frekans Tanıtma Hizmeti

Ege teta uzaktan kumanda frekans yükleme ihtiyacınızda iletişime geçiniz. Uzaktan kumanda frekansını alıcıya kodlama hizmeti veren firmamız bu markanın kumandası için size kumanda yükleme hizmeti verecektir. Yapmanız gereken orjinal bir Ege Teta kumanda ile iş yerimize gelmek olacaktır. Açma ve kapama işlemi yapmayan kumandaların arızalı olan pil ayağı lehimleme ve buton tamirini yapmaktayız.

Garaj bariyer otomatik kapı otomasyon sistemleri kollu bariyer otopark girişi sürgülü kapı ve alarm uzaktan kumandanızın yedeğini iş yerimizden temin edebilirsiniz. Bu kumandaların pili bittiğinde kumanda pili değişimi ve çalışmayan kumandalar içi kumanda tamiri hizmetimiz vardır.

Bir önceki yazımız olan Rolling Kodlu Zar Kumanda Alıcıya Frekans Tanıtma başlıklı makalemizde eskişehir uzaktan kumanda, Garaj Kumandası ve Kapı Kumandası hakkında bilgiler verilmektedir.