Eskişehir çilingir odunpazarı anahtar kilit servisimiz 20 yılı aşkın süredir odunpazarında kapı açma kilit değiştirme ve anahtar kilit işleri yapmaktadır. Firmamız kapıda kalanlar için alanında uzman kadrosu ile vereceğiniz adreslere mobil çilingir servisi araçlarımız ile en kısa sürede gelerek kapıda kalanlar için çilingir hizmeti vermektedir. Bünyemizde çalışan ustalık belgesi sahibi usta çilingir elemanlarımız ile ve motorize çilingir ekiplerimiz aracılığı ile odunpazarı bölgesine en hızlı anahtarcı servisi vermek için gece ve gündüz çalışıyoruz. Vereceğiniz adrese en kısa sürede gelen ustalarımız kapı kilitlerinizi özel maymuncuklar ile hasarsız açarak sizleri evlerinize ve işyerlerinize rahatlıkla girmenizi sağlar. Çilingir hizmetleri sadece ev ve işyeri kapısı ile sınırlı olmayıp araç kapısı açma oto çilingir hizmeti almak için de firmamız ile iletiime geçebilirsiniz.

İşyerimiz Tarihi Odunpazarı Evleri karşısında Atatürk Bulvarı girişinde olup servis araçlarımız ile vereceğiniz adrese 15 – 20 dk. da ulaşmaktadır.

Eskişehir Odunpazarı Çilingir Anahtar Kilit Servisi

Eskişehir Odunpazarı Çilingir Anahtar Kilit Servisi

Odunpazarı Çilingir anahtar kilit servisliğimizden bahsetmek gerekirse firmamız şu hizmetleri sizlere sağlamaktadır. Bizden aşağıdaki hizmetleri almak için odunpazarı çilingir numaralarımızı arayarak iletişime geçmeniz yeterlidir.

Kapı ve kilit açma hizmetleri ev kapısı çelik kapı açma amerikan oda kilidi açma, pimapen pvc kapı kilidi açma ve bu kapıların anahtar ve kilitlerini değiştirme hizmetimiz vardır. Çelik para kasalarını açma veya anahtarı kaybolmuş olan para kasası kilitlerine yeni anahtar yapma ve şifre değiştirme hizmetimiz vardır. Araç kapısı kilitli kalan veya anahtarları araç içerisinde, kontakta veya bagajda kalan oto kapılarını açma ve oto çilingir hizmetimiz vardır. Marka ve modeli ne olursa olsun ustalarımız bu çilingir hizmetlerini usta çilingirleri ile vermekte ve maymuncuk sistemleri ile açarak kapı ve kilitlere hasar vermemekte dir.

Bu hizmetlerin dışında Kapı ve kilit koruma sistemleri, hırsıza karşı kilit koruyucular, hırsız alarmları, hırsızlığa karşı tuzaklı barel sistemleri alarmlı kapı barelleri hırsız alarmları gibi güvenliğinizi arttırıcı ve hırsıza kesin çözüm dediğimiz koruma sistemlerini kapılarınıza takarak kilitlerin hırsızlar tarafından açılamaz hale getirilmesini sağlıyoruz. Hırsıza karşı kilit var ve biz bu koruyucular ile hırsızlara savaş açıyoruz. Sizde bizimle savaşarak güvenliğinizi arttırınız.

Odunpazarı Çilingir servisimiz araç anahtar ve kumandalarını yedekliyor. İmmobilizerli oto anahtarı olan araçlarda yedek kapı kontak anahtarı ihtiyacınızda firmamız bilgisayarlı makinalarımızla sizlere oto anahtar hizmeti veriyor. Bunların dışında araç kumanda ve anahtarlarında çatlama kırılma veya butonlarında yırtılma ve kopma meydana geldiyse oto anahtar kaplarını değiştiriyor, kumanda kasalarını ve tuşlarını yeniliyor ve çalışmayan oto kumandalarının tamirini yaparak araç anahtarlarınızı çalışır hale getiriyoruz. Kumanda pili bitmiş olan araç anahtarlarının pil değişimi yine aynı özellikte olan kumanda pilleri ile pil değişiminde dikkat edilecek olan hususlara dikkat edilerek değiştirilir.

Garaj bariyer otomatik kapı kumandası, alarm kumandası, bahçe kapısı ve otopark giriş kapılarının uzaktan kumandalarını kopyalayan ve orjinal kumandalarının satışını yapan firmamız sizlere yedek kumanda ihtiyacınızda hizmet veriyor. Marka ve modeline göre işyerimizde kumanda kopyalama makinaları ile yada kapı başında alıcıya kumanda tanıtma yöntemi ile kumanda çoğaltıyoruz. Çalışan bir adet uzaktan kumanda ile gelerek kumandanızı firmamızda çoğaltırabilirsiniz.

Odunpazarı Çilingir Anahtarcı servisimiz bu saydığımız hizmetleri size sunuyor. Sizde kapı kilit anahtar oto anahtarı ve uzaktan kumandalar hakkında hizmet ve ürün almak isterseniz iş yerimiz hizmetinizde. Odunpazarı’nın Anahtarcı Çilingir Firması Odunpazarı Çilingir Hizmetinizde…

 

 

Bir önceki yazımız olan Yukarı Söğütönü Çilingir Anahtarcı başlıklı makalemizde Eskişehir Söğütönü Anahtarcı, Eskişehir Söğütönü Çilingir Servisi ve Yukarı Söğütönü hakkında bilgiler verilmektedir.