Eskişehir Akarbaşı Mahallesi Çilingir servisi Escan Çilingir olarak 20 yılı aşkın bir süredir, Akarbaşı Mah. Atatürk Bulvarı No:10 daki iş yerimizde baba mesleğimizi sürdürmekteyiz. Kapı açma, anahtar kilit değiştirme ev oto kasa çilingir işlerinizde sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamız servis araçları ile Akarbaşı mahallesinin tüm cadde ve sokaklarında ihtiyacınız olan anahtarcı çilingir hizmetini sizlere sağlamaktadır. Ev ve İş yerleri için kapıda kalanlara kapı açma servisi hizmeti sunan firmamız çelik kapı açma, amerikan kapı kilidi açma, ofis kapısı açma ve kilit açma hizmetleri olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Anahtarı içindeyken kapısı otomatik kilitlenen araç kapıları için de oto çilingir hizmetimiz vardır. Eskişehir’de Akarbaşı mahallesinde ev oto kasa çelik kapı ve çelik para kasaları için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Eskişehir Çilingir Akarbaşı servisi olarak firmamız iş yerinde ise pek çok markalı anahtar ve kilit ürünlerini sizlerle buluşturmaktadır. İş yerinde kapı anahtarı kopyalama, mekanik ve elektronik anahtar çoğaltma, immobilizer oto anahtarı yedekleme hizmeti veriyoruz. Elektronik bilgisayar destekli cihazlarla aracınıza bağlanarak yedek anahtar ve kumanda oluşturma hizmetimiz vardır. Araç anahtarlarında meydana gelen deformasyonlarda oto anahtar kabı değişimi ve çalışmayan oto kumandalarının tamiri gibi pek çok hizmeti sizlere sunan firmamız oto anahtar ve kumanda ihtiyacınızda da hizmetinizdedir. Garaj bariyer kepen otomatik kapı uzatan kumandaları iş yerimizde satışa sunulmakta olup, ihtiyacınız olan marka uzaktan kumandalarını temin ederek ihtiyacınızı karşılıyor ve kapı başında kumanda tanıtma – yükleme işlemi için servis hizmeti veriyoruz.

Tüm bu ürün ve hizmetler için bizi aşağıdaki firma telefonlarından ulaşarak arayabilir ve ustalarımıza adresinizi yazdırarak yapılacak olan iş için usta talebinde bulunabilirsiniz. Telefonlarımızı rehberinize Akarbaşı çilingir telefon numarası olarak kaydetmenizi öneriyoruz. Bir gün lazım olabilir…

0222 220 63 32 – 0505 933 59 56 – 0542 253 16 49

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Büyükdere Mahallesi Çilingir başlıklı makalemizde büyükdere çilingir, Büyükdere Çilingir Anahtarcı ve büyükdere çilingir eskişehir hakkında bilgiler verilmektedir.