Eskişehirde anahtar kopyalama ile hizmet vermekteyiz. Eskişehir anahtarcı çilingir olarak servis hizmetide sunan firmamız, işyerimizde anahtar kopyalama ve yedek anahtar çoğaltma hizmeti de vermektedir.
Anahtar kopyalama hizmetlerimiz elektronik anahtar ve mekanik anahtar olarak 2 ye ayrılır.

Eskişehir Anahtarcı

Eskişehir Anahtar Çoğaltma

1- Mekanik Anahtarlar
Mekanik anahtarlar herhangibir kilidin açılıp kapanmasını sağlayan bakır ve pirinç karışımı malzemeden üretilmiş anahtarlardır. Bu anahtarlara örnek olarak ahşap kapı anahtarı ve çelik kapı anahtarları olarak örneklendirebiliriz.
Apartman girişlerinde bulunan anahtar tipleri Yale Anahtar, (dişli anahtar modeli)
Çelik kapı anahtar tipleri Bilyalı Anahtar, (üzeri delikli anahtar modeli)
Üstdeki emniyet kilidi anahtarı Fiam Anahtar, (uzun çivi şeklinde olan anahtar modelidir)

2- Elektronik Anahtarlar
Elektronik anahtarlar günümüzde zamanın getirdiği değişiklikler, kullanım kolaylığı ve güvenliğin artmasından dolayı talep görmekte olup günden güne bu anahtarların kopyalanması ve satışı da firmamız tarafından yapılmaktadır. Bu anahtarlara örnek olarak apartman girişlerinde anahtarsız giriş sağlayan manyetik elektronik anahtarlar ve immobilizer oto anahtarları diyebiliriz.

Kartlı geçiş sistemleri manyetik anahtarları (göstergeç anahtar, proximity anahtarlar)
Elektronik çipli immobilizer oto anahtarları (Son model araçların tümünde mevcuttur)

Yukarıda örneklemesini yapmış olduğumuz mekanik ve eleketronik anahtarların kopyalanması ve çoğaltılmasını eskişehirde biz yapmaktayız. İhtiyacınız olan anahtar modelini firmamızda yedekletebilirsiniz. Eskişehir anahtar kopyalama merkezi  ESCAN ÇİLİNGİR…

Anahtar Çoğaltma

Mekanik ve Elektronik Anahtar Kopyalama

Bir önceki yazımız olan Anahtar Kilit Çilingir Oto Anahtar Firmaları başlıklı makalemizde anahtarcılar, çilingirler ve eskişehir anahtarcılar hakkında bilgiler verilmektedir.