Kapıda kaldığınızda sizinde bir çilingire ihtiyacınız varsa bizi arayarak hizmet alabilirsiniz. Zincirlikuyu, toki konutları ve eskişehir aşağı söğütönü bölgesine anahtarcı servisi olarak hizmet veren firmamız çilingir araçlarımız ile vereceğiniz adreslere gelerek sizlerin problemlerini gidereceklerdir. Ustalık belgesi sahibi olan yetişmiş firma çalışanlarımız eskişehirde vermiş olduğu kapı açma hizmetlerinde kapı ve kilide hasar vermemek için tüm takım ve gerekli malzemeleri ile kapılarınıza müdahele etmektedir.

Genellikler toki konutlarına takılan ve kullanılan çelik kapıların hepsinde kapı kilit koruyucu yani barel koruyucular vardır. Kilitli kapılarda barel koruyucu olan çelik kapılarda kapı açma işleminde barel koruyucusunu iptal etmeden yani koruyucuya zarar vermeden ve kırmadan toki binalarındaki çelik kapıları açmaktayız. Eskişehirde aşağı söğütönü anahtarcı hizmetlerinde firmamız size en kaliteli hizmet verecektir.Kapınız ne marka olursa olsun firmamız çilingirlik hizmetleri yanında size kilit ve anahtar değişim hizmetleride vermektedir. Anahtarcı iletişim numaralarımızı aramanız durumunda bizlerden ahşap ve amerikan tip oda kapısı açma, çelik kapı açma, oto çilingir hizmetleri ile kapı kilidi ve anahtar değişim hizmetleri alabilirsiniz.

Eskişehir Anahtar

Eskişehir Anahtar

 

Bir önceki yazımız olan Çilingir Parmağı İle Kapı Açıyor başlıklı makalemizde Çilingir Açıyor, Çilingir Anahtarcı ve Çilingir Anahtarı hakkında bilgiler verilmektedir.