Çilingir kelimesinin anlamı artık birçok kişi tarafından anahtarcılık mesleği anlamına geldiği bilinmekde olup hararsız kapı açan kişi yani anahtarcı ile eş anlamlı olduğu herkez tarafından bilinmekde olup, kapıda kalmış kişiler tarafından aranan kişi olmuşdur. Çilingir işleri ise zaman içerisinde birçok yeniliği takip ederek ve eğitimlerini almak ile gelişmektedir. Sürekli gelişerek kendini yenileyen sektör içerisinde firmamız eskişehirde yıllardır hizmet vermiş ve vermeye de devam etmektedir.

Eskişehir ve tüm Eskişehir bölgeleri içerisine hizmet veren firmamız; ‍dışarıda kalan kişiler için eskişehir çilingir hizmeti sunmakda olup kapı ve kilit sorunu yaşadığınızda yani kısacası dışarıda kaldığınızda, anahtarlarınızı kaybettiğinizde, anahtarınızı kapının arkasında bıraktığınızda veya kilit arızası gibi durumlarda kapı açma ve çilingir anahtarcı hizmeti sunmakla beraber, anahtar ve kilit değişimide yapmaktadır. Bunun yanında arabalarınıza ait oto kumandalarını kopyalama ve onarma hizmeti, kasalarınız için çilingir hizmeti gibi temel çilingir ihtiyaçlarınızı fazlası ile en kaliteli bir biçimde karşılamaktayız. Yıllardır bu sektör içerisinde yer alan firmamız anahtar kilit çilingir anlamında en kaliteli hizmeti sunmaktan asla vazgeçmemiştir.Eskişehir çilingir adlı yazımızda belirttiğimiz gibi eskişehir deki tüm bölgelerde ki (ev, oto, kasa, çelik kapı gibi) bütün çilingir ihtiyaçlarınızı firmamız aracılığı ile gidermeniz mümkündür. Ayrıca firmamız bünyesinde yer alan bütün elemanlarımız çilingir ustalık belgesine sahip, konusunda uzman ve hiç bir çalışanımız da herhangi bir sabıka durumu bulunmamaktadır. Çalıştırdığımız ustalarımız sorumluluk sahibi ve yaptığı işin bilincinde olan kişilerdir. Ayrıca tüm çalışanlarımız vermiş olduğu hizmetlerde özel olarak edindiğimiz maymuncuk, araç, gereç ve ekipmanları kullanarak en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Eskişehirde çilingir ve Eskişehir anahtarcı servisi telefon numaralarımız; 0505 933 59 56 / 0542 253 16 49 / 0222 220 63 32 Telefonlarımızı GSM ‘nize kaydediniz…

Alanında uzman usta çilingirlerimiz’den güvenliğiniz için kapı koruma sistemi ve hırsıza karşı geliştirilmiş kapı ve kilit sistemleri takmalarını isteyebilir, yeni taşındığınız binalar için anahtar değişimi talebinde bulunabilirsiniz. Servis araçlarımız ile en kısa sürede sizlere ulaşmayı hedefleyen firmamız en yeni ve markalı ürünler ile hizmetinizdedir.

Eskişehirde Çilingir

Eskişehir Çilingir

Bir önceki yazımız olan kapiacmahizmeti başlıklı makalemizde anahtarcı, çilingir ve kapı açma hakkında bilgiler verilmektedir.