Cuppon uzaktan kumandalar atlamalı değişken kod teknolojisi ile tasarlanmış olan özel yazılımlı kapı açıcıları dır. Cuppon markası adı altında günümüzde birçok alanda bu ürünleri görebilmekte ve hatta birçok yerde yaygın olarak kullanabilmekteyiz. Garaj kapı sistemlerinde otomatik kapılarda iş yeri depo ve mağaza kepenk kapılarında bariyer ve otopark sistemleri ve birçok otomasyon işlerinde bu uzaktan kumandalar kullanılmaktadır. Cuppon uzaktan kumanda kullanıcıları uzaktan kumanda yedeği ihtiyaçlarında ise kumandanın özel yazılımı sayesinde her yere bu kumandanın yedeğini kodlatamadıkları için herkes tarafından da kopyalama yapılamaz. Özel yazılımlı atlamalı kod özelliğine sahip cuppon uzaktan kumanda modelleri kullanıldığı alan itibari ile 2 kanal ve 4 kanal olarak 2 ye ayrılır. Bu 2 kumanda da aynı özellikte yazılıma sahip olduğu için yine cuppon kumanda kopyalama işleminde alıcı üzerinden kumanda tanıştırma işlemine ihtiyaç duyulur. Cuppon alıcı ve kumandalar özel olarak üretildiği için cuppon alıcılara farklı bir kumanda yüklenemediği gibi bu yüzden cuppon kumandanın yedeğini yine farklı bir marka uzaktan kumanda ile alıcıdan frekan yükleme ile yedekleme durumu yoktur.Cuppon Kumanda

Cuppon alıcı ve cuppon marka uzaktan kumanda modellerini Eskişehir de sizler için satış montaj ve kodlama olarak hizmet vermekteyiz. Kırmızı ışıklı olan ve rolink kod özelliğine sahip olan bu özel cuppon kumandalar Eskişehir de orjinal kuppon kumandalar tarafımızdan alıcıya frekans bilgisi yükleme şeklinde kodlanır. Eğer sizinde bir iş yeri ve mağaza kepenğinizde yada garaj bariyer veya otopark araç girişi sisteminizde yedek bir kumanda açıcısına ihtiyacınız varsa bize uğrayabilir veya iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz. Eskişehir’de uzun yıllardır uzaktan kumandaların alıcısına kodlanması ve satışı ile hizmet veren firmamız birçok orjinal uzaktan kumanda marka ve modelleri ile sizlere hizmet vermektedir. Uzaktan kumanda frekansı kodlama ve kumanda ihtiyacınızda ürünlerimizi inceleyerek ürün talebinde bulunabilirsiniz. Elektronik uzaktan kumanda kapı açıcı modellerimizi Uzaktan Kumandalar sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Bu ürünlerin ihtiyacında şehir dışına kargo ile uzaktan kumanda gönderimi yapıyoruz.

Cuppon uzaktan kumandalar kırmızı ışıklı olup üzerinde anlaşmalı olduğu değişik markanın arması veya logosu ile piyasada kullanılmaktadır. Bu kumandaları diğer uzaktan kumandalardan ayıran bir özellik ise kırmızı ışık çıkartması ve ışığını fasılalı olarak yakıp söndürmesi, diğer özel kumandalardan ayıran bir özelliktir. Bu uzaktan kumandaların bir diğer özelliği ise üzerinde 1 2  ve 1 2 3 4 olarak 2 ayrı modeli vardır. Bu rakamlar da kumandanın 2 kanal ve 4 kanal olduğunu bize gösterir. Bu tuşlar şişkin dışa çıkıntılı olduğu için diğer kumandalardan fark edilecek bir özelliğe sahiptir. Eskişehir Cuppon Kumanda ihtiyacınızda firmamıza uğrayarak resimde gördüğünüz kumanda modellerini bize alıcıdan kodlatabilir ve alabilirsiniz..

Cuppon Kumanda ve Motor Alıcıları

Cuppon kumanda alıcısı 12-24v ve 220v motor alıcıları, cuppon uzaktan kumanda 2 kanal ve 4 kanal cuppon otomatik kapı ve kepenk kumandaları ihtiyacınızda Eskişehir de birçok markanın da ürününü bulabileceğiniz firmamız Escan Anahtar Çilingir  uzaktan kapı açıcı anahtar modelleri ile sizlerin hizmetindedir. Resimde yer alan renkli kumandaları bizden temin edebilirsiniz. Cuppon Kepenk Kumandası

 

 

Bir önceki yazımız olan Çilingir Eğitimi başlıklı makalemizde Anahtarcı Çilingir Belgesi Nereden Alınır, Anahtarcılık Eğitimi ve Çilingir Eğitim Kursları hakkında bilgiler verilmektedir.