Eskişehir ditec kumanda frekans tanıtma ve ditec gol4 kumanda satışımız vardır. Uzaktan kumanda sistemlerinde kumandalar yazılımlarına göre sınıflandırılmış olup kopyalanması zor ve kolay olarak 2 şekilde nitelendirebiliriz. Ditec gol4 uzaktan kumanda yazılımları ise değişken kod özelliğine sahip olduğundan dolayı alıcıya kodlanması zor kumandalar sınıfında yer almaktadır. Firmamız Eskişehir’de ditec gol4 kumanda yedeklerini orjinal kumandalar ile alıcıya frekans tanıtma şeklinde kodlamakta ve ditec kumanda satışlarını yapmaktadır. Fakat bu özel kumandalar yurt dışından geldiği için çoğu zaman Türkiye Distribütöründe ürün olmadığı için bize de her zaman ulaşmıyor. Bu yüzden bilgi almanızda fayda vardır.

Son zamanlarda yapılan bina ve sitelerde uzaktan kumanda sistemleri yaygınlaşmış durumdadır. Sitelerde çoğunlukla güvenlik kapı girişlerinde kayar kapı sistemleri, yana açılan kapı ve otomatik kapı kumanda sistemi kullanılmış ve kişilere özel garajlar hazırlanmıştır. Bu binalarda ise kullanılan uzaktan kumanda markaları çoğunlukla orjinal kumandalar ve kopyalanması zor olan sadece kendi orjinali ile alıcı başında çoğaltılabilen sistemlerdir. Ditec uzaktan kumanda lar ise bu otomasyon sistemlerinin bir çoğunda tercih edilmektedir.

Eğer sizinde otomasyon sisteminizde ditec marka uzaktan kumanda kullanılmış ve bu kumandanın bir yedeğine ihtiyaç duyuyorsanız biz Escan Anahtar Güvenlik Sistemleri olarak firmamızda sizlerin bu ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Eskişehir’de bir çok markanın orjinal kumandalarını firmamız kodlamakta ve satışını yapmaktadır. Firmamızdan garaj kumandası, kepenk kumandası, bariyer kumandası, otomasyon sistemleri, otomatik kapı ve alarm kumandalarının orjinallerini temin edebilirsiniz. Kumanda pili bitmiş olan uzaktan kumandalar için pil değişimi yapmaktayız.

Firmamız Eskişehir’de anahtar kilit çilingir işlerinde hizmet vermekte olan bir firma olarak servis araçları ile tüm Eskişehir genelinde kapı açma ve eskişehir çilingir hizmeti vermektedir. Firmamıza hafta sonu ve pazar günleri iletişim numaralarından da ulaşabilirsiniz.ditec kumanda

Şehir dışına kargo ile ürün gönderimi yapmaktayız, Ditec Gol4 uzaktan kumanda gönderdiğimiz iller Adana Adıyaman Afyon Ağrı Amasya Ankara Antalya Artvin Aydın Balıkesir Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Isparta İçel (Mersin) İstanbul İzmir Kars Kastamonu Kayseri Kırklareli Kırşehir Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Kahramanmaraş Mardin  Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Şanlıurfa Uşak Van Yozgat Zonguldak Aksaray Bayburt Karaman Kırıkkale Batman Şırnak Bartın Ardahan  Iğdır Yalova Karabük Kilis Osmaniye Düzce

 

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Scorpion Kumanda Yükleme Hizmeti başlıklı makalemizde eskişehir kontal kumanda, eskişehir kumanda ve eskişehir kumanda çoğaltma hakkında bilgiler verilmektedir.