Eskişehir Gündoğdu Çilingir servisi Escan Çilingir olarak firmamız gündoğdu mahallesinde kapıda kalan mahalle sakinlerinin kapısını açarak evlerine girmesine yardımcı olarak kendilerine çilingir hizmeti vermektedir. Servis araçlarımız ile verilen adrese ortalama 20 dakika gibi kısa bir sürede ulaşarak sizlere hizmet vermekteyiz. Gündoğdu mahallesinde kapıda kaldığınızda, anahtar kapının arkasında olduğu için elinizdeki anahtar ile kapınızı açamadığınızda bizi arayarak kapı açma hizmeti alabilirsiniz. Arızalı olan yada yeni taşındığınız bir evin anahtarlarını değiştirmek isterseniz bizi aşağıdaki firma telefonlarımızdan aramanız ve ustalarımıza adresinizi yazdırmanız yeterlidir.

Eskişehir çilingir gündoğdu servisimiz 20 yılı aşkın bir süredir baba mesleğini tüm Eskişehir’de Tepebaşı ve Odunpazarı semtinde sizlere hizmet olarak vermekteyiz. Eskişehir’de ev oto kasa çilingir hizmeti alamk için bizi aşağıdaki telefonlardan arayınız. Telefonlarımızı rehberinize gündoğdu mahallesi çilingir telefon numarası olarak kaydedebilirsiniz. Firmamız sizlere hafta içi ve hafta sonu da hizmet vermektedir.

0222 220 63 32 – 0505 933 59 56 – 0542 253 16 49

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Kurtuluş Çilingir başlıklı makalemizde anahtarcı, çilingir ve eskişehir anahatrcı hakkında bilgiler verilmektedir.