Hacıalibey mahallesi sakinlerine çilingir anahtarcı ihtiyaçlarında kapı açma ve kilit değiştirme alanlarında hizmet veren firmamız eskişehir anahtarcı olarak kurulduğu günden beri çilingir hizmetlerini tüm eskişehir’in mahalleleri geneline vermektedir. Eskişehir sakarya caddesi civarı hatboyu ve hacıseyit mahallelerinde anahtarcı arayan müşterilerimizin yardımına koşan firmamız kapıda kaldığınız zamanlarda aramanız durumunda gece ve gündüz sizlere çilingir servisi olarak hizmet vermektedir. Genelde kapılarda yaşanan arızalar ve kapıda kalma olayları gece veya gündüz günün her saatinde olabilmektedir. Kapıda kalan müşterilerimiz ya anahtarını kapı arkasında bırakmış oluyor yada anahtarlarını almadan çıkmış oluyor. Kapı arkasında kalan anahtarların bir dez avantajı da şudur ki; Eğer sizin elinizde bir yedek anahtar da olsa o anahtar ile kapıyıda açamazsınız.

Uzun yıllardır eskişehirde hizmet veren ve  eskişehir anahtarcı firması olan firmamız escan çilingir ahşap ve çelik kapı kilitlerini hasarsız olarak maymuncuklar ile açmaktadır. Kapı arkasında anahtar kaldıysa siz elinizdeki anahtar ile ne kadar zorlarsanız zorlayın kapı kilidini açamazsınız. Bu gibi durumlarda arayın bizi ya elinizdeki anahtar ile biz kapınızı açalım yada kendi özel maymuncuk çilingir el aletlerimiz ile kapı kilidinizi hasar vermeden açalım.

Hacı alibey mahallesinde anahtarcı ihtiyacı duyan kapıda kalmış kişiler bizleri iletişim sayfamızda ve resimde yer alan iletişim numaralarımızı arayarak ulaşabilirler. Kapı kilidi açma, çelik kapı açma, amerikan kapı kilitlerini de hasarsız açabilen firmamız Eskişehir çilingir hizmetleri yanı sıra anahtar ve kilit değişimi için de sizlere anahtacı servisi olarak hizmet vermektedir.

Bizlere ulaşabileceğiniz telefon numaralarımızı rehberlerinize hacıalibey anahtarcı numarası olarak kayıt ediniz. Hafta içi ve hafta sonu eskişehirde açık çilingir anahtarcı servisi escan çilingir hizmetinizde dir…

Eskişehir Çilingir

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Hacı Seyit Anahtarcı 0542 253 1649 başlıklı makalemizde eskişehir anahtarcılar, eskişehir çilingirler ve Hacı Seyit Anahtarcı hakkında bilgiler verilmektedir.